Na Slovensku platia od stredy nové podmienky zákazu vychádzania. Medzi výnimky spadajú aj prevádzky telekomunikačných operátorov. Navštíviť ich však ľudia môžu iba s negatívnym testom na prítomnosť nového koronavírusu alebo s potvrdením dokazujúcim to, že zákazník spadá do niektorej zo skupín, ktoré predstavujú výnimky určené hlavným hygienikom SR. Informovala o tom hovorkyňa O2 Tereza Molnár.

Ako dodala Molnár, v súčasnosti majú predajne O2 upravené otváracie hodiny v obchodných centrách, a to od 10.00 do 18.00 h. ,,Kamenné predajne fungujú v obvyklom režime. Pri návšteve našich predajní žiadame zákazníkov o dôsledné dodržiavanie hygienických opatrení, akými je nosenie rúška prekrytím dolných, ale aj horných dýchacích ciest, dezinfekcia rúk pri vstupe do predajne a dodržiavanie bezpečných rozstupov," vyzdvihla Molnár.

automobilky
Neprehliadnite

Taiwanskí výrobcovia čipov sú ochotní uprednostniť dodávky pre automobilky

Ako pre TASR uviedla hovorkyňa Orange Alexandra Piskunová, v ich prípade sa otváracie hodiny predajných miest od stredy nemenia, zostávajú rovnaké, ako doteraz.

Slovak Telekom informuje na svojej webovej stránke, že pre zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu a aktuálne nariadenia vlády budú ich predajne v obchodných centrách otvorené v skrátenom otváracom čase, a to do 19.00 h, s platnosťou do 31. januára.