Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

Blogy

Titulky týždenníka TREND
Blogy 21.4. 2020 1:38

Vitajte na novom webe TREND.sk - Ako sa prihlásiť?

21. apríla sme vynovili TREND.sk tak, aby spĺňal najnovšie technologické štandardy. Ak ste registrovaným používateľom alebo aktívnym predplatiteľom, v texte nižšie nájdete odpovede na najčastejšie kladené otázky, spojené s Vašim kontom.

Koľko stojí ľudský život?
Blogy 17.4. 2020 17:07

Koľko stojí ľudský život?

Pripravili sme pre vás novú publikáciu zo série INESS na tému. Obsahuje prierezový pohľad na to, ako ekonómia ráta hodnotu ľudského života a ako sa tieto výpočty aplikujú na ekonomické náklady pandémie COVID19 v niektorých štátoch.

Keď Apple a Google imitujú EPFL
Blogy 15.4. 2020 21:27

Keď Apple a Google imitujú EPFL

Viac, ako kedykoľvek predtým, sa treba zamýšľať nad rovnováhou bezpečnosti a slobody. Po zvládnutí pandémie potreba pominie, ale inštalované technologické prostriedky zostanú a môžu byť naďalej zneužívané na iné ciele.

Ako vláda pomáha firmám II.
Blogy 14.4. 2020 17:14

Ako vláda pomáha firmám II.

Výraznú injekciu pre podniky predstavuje opatrenie na podporu zamestnanosti – príspevok na pracovné miesto. Prinášame vám prehľadnú schému toho, ktorý zamestnávateľ môže o takúto pomoc požiadať a ako to funguje.


Video

Vďaka Shoptetu môže mať človek vlastný e-shop za pár eur mesačne
PR článok
Správy dnes 0:00

Koľko stojí založenie online obchodu? Môžete ho mať aj zadarmo, nastavenia zvládnete sami

Výhody online podnikania si mnohí ľudia ešte výraznejšie uvedomili s príchodom pandémie, ktorá podstatne zmenila nákupné návyky. Slováci začali oveľa viac objednávať cez internet a zistili, že tovar takto môžu získať jednoducho, pohodlne a neraz aj lacnejšie. Pre budúcich aj súčasných podnikateľov je tak oblasť e-commerce ešte zaujímavejšia ako v minulosti.