Máte predplatné TRENDU a napriek tomu sa vám na webe nezobrazujú celé články? Je najvyšší čas to napraviť. Nič to nestojí, všetky digitálne služby sú zahrnuté v cene predplatného.

Kľúčom ku všetkým výhodám je predplatiteľská registrácia na TREND.sk. Aktivujú sa ňou všetky služby a výhody. Pre prípadné problémy s registráciou alebo prihlásením vám prinášame sumár často kladených otázok.

Nedarí sa mi prihlásiť

Najčastejšími dôvodmi neúspešného prihlásenia sú zabudnuté heslo alebo neaktivovaná registrácia. Ak site si istý, že ste si konto po registrácii aktivovali kliknutím na aktivačný odkaz zaslaný na vašu e-mailovú adresu, použite formulár na reset hesla.

Ak ste si konto doposiaľ neaktivovali, navštívte vašu e-mailovú schránku a kliknite na aktivačný odkaz, ktorý sme vám zaslali po registrácii. Ak medzitým platnosť aktivačného odkazu vypršala, kontaktujte nás na a požiadajte o manuálnu aktiváciu.

Po registrácii som neobdržal aktivačný odkaz

Odkaz pre aktiváciu registrácie niekedy môže skončiť v zložke SPAM (Nevyžiadaná pošta). Skontrolujte si prosím nevyžiadanú poštu. Po lokalizácii spŕavy kliknite na aktivančný odkaz a oznašte e-mail ako “Nie je spam”. Ak platnosť odkazu vypršala, požiadajte o manuálnu aktiváciu.

Mám predplatné tlačeného TRENDu, ako si aktivujem digitálne predplatné?

K predplatnému tlačeného titulu máte zdarma aj digitálne predplatné. Ak ste si tlačené predplatné objednávali cez náš web a uhrádzali ste ho kartou, predplatné máte automaticky aktívne. Ak ste predplatné uhrádzali prevodom je potrebné vykonať manuálnu aktiváciu.

Manuálnu aktiváciu predplatného vykonáte po prihlásení sa do vášho používateľského konta, v sekcii Moje predplatné / aktivácia.

Moje predplatné vypršalo. Ako si ho obnovím?

Po uplynutí predplatiteľského obdobia automaticky stratíte prístup k exkluzívnemu obsahu na Trend.sk. Pred vypršaním predplatného máte možnosť predĺžiť si ho kliknutím na voľbu predĺžiť predplatné v používateľskom konte.

Ak predplatné uhrádzate prevodom, pred jeho skončením vám pošleme zálohovú faktúru na nové obdobie. Po jej úhrade obdržíte daňový doklad, ktorého číslo (VS faktúry) slúži ako aktivačný kód pre predplatné. Zadaním aktivačného kódu do vášho konta sa predplatné predĺži.

Aké sú výhody digitálneho predplatného?

Zakúpením digitálneho predplatného týždenníka TREND získate prístup k nasledovným výhodám:

Ako zrušiť SMS predplatné.

SMS predplatné zrušíte odoslaním SMS v tvare STOP TREND na číslo 8585.

Ako zrušiť mesačné predplatné s automatickou obnovou

Po prihlásení do Vášho trend účtu v sekcii moje predplatné (https://www.trend.sk/konto) kliknite na tlačitko zrušiť automatickú obnovu u aktívneho predplatného.

Riešenie problémov