Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

Biznis

Ilustračné foto Zdroj: Undrey/Shutterstock.com
Biznis dnes 0:00

Dôležitá súčasť identifikácie firmy, ktorá šetrí peniaze, čas a zvyšuje príjmy

Napriek tomu, že ju mnohí vo svojom biznise ani nevnímajú, adresa spoločnosti je vždy priamo spojená s firmou, pretože ju reprezentuje, pričom výber správnej lokality ovplyvňuje aj ekonomický úspech a smerovanie podniku. Avšak, so získaním týchto konkurenčných výhod majú v dnešnej dobe problémy nielen začínajúci, ale aj dobre zabehnutí podnikatelia. Mať firmu so sídlom na dobrej lokalite, ktorá reprezentuje, je dôležitou súčasťou identifikácie firmy, šetrí peniaze, čas a zvyšuje príjmy pritom nemusí predstavovať žiadny problém, ak situáciu dokáže vyriešiť registračné sídlo firmy.

Peter Jurecký, riaditeľ IT Finportal
Sponzorované
Biznis 22.3. 14:41

Peter Jurecký: Máme unikát v online životnom poistení

Téma digitalizácie sa v posledných rokoch skloňuje v oblasti biznisu stále častejšie. Spoločnosti, ktoré sa tomuto trendu venovali v dostatočnom predstihu sú dnes “lídrami” na trhu. Okrem toho, že dokážu ponúknuť viac možností, sú adaptabilnejšie a rýchlejšie dokážu reagovať na potreby trhu.

Cieľom Shoptetu je pomáhať klientom v rozvoji ich biznisu
PR článok
Biznis 22.3. 0:00

Má zmysel ukazovať príbehy svojich zákazníkov? Shoptet ich prezentuje namiesto seba

Vďaka Shoptetu a jeho e-shopom na prenájom fungujú aj na Slovensku tisícky online obchodov. Jeho výhody poznajú aj skúsení e-shoperi, ktorí svoje podnikanie stihli rozšíriť do iných krajín a majú viacero zamestnancov. Za úspechom Shoptetu sa okrem špičkových služieb skrýva aj dobrý marketing. Jeho súčasťou je aj predstavovanie príbehov jednotlivých e-shoperov.


Video