V nedeľu 6. decembra budú mimoriadne otvorené dve odberové miesta v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda v bratislavskej mestskej časti Petržalka. Informovala o tom hovorkyňa Univerzitnej nemocnice Bratislava Eva Kliská.     

Z dôvodu zvýšeného záujmu o testovanie antigénovými testami, ktorý sme v piatok (4. 12.) na našich mobilných odberových miestach zaznamenali, sme pristúpili k mimoriadnemu otvoreniu dvoch odberových miest v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Petržalke," priblížila hovorkyňa. Antigénové testovania sa budú realizovať v čase od 10:00 do 14:00 h.      

WA 4 Aškelon - Žiaci prvého stupňa s ochrannými rúškami na tvári sedia v triede počas vyučovania v meste Aškelon v nedeľu 1. novembra 2020. Od nedele, ktorá je v Izraeli začiatkom pracovného aj školského týždňa, sa zároveň do školských lavíc mohli po šiestich týždňoch vrátiť žiaci prvého stupňa základných škôl. Do školy však teraz budú prváci až štvrtáci chodiť len štyri dni v týždni, a to po menších skupinách, tak, aby ich v jednej triede bolo naraz maximálne 20. Rovnako ako učitelia pritom bud
Neprehliadnite

ÚVZ: Deti a mládež zohrávajú špecifickú úlohu pri šírení nového koronavírusu

Mobilné odberové miesta sa nachádzajú na terase pred hlavným vchodom do nemocnice a v hlavnom vchode nemocnice.