Výšku investície nechcú obe strany komentovať. Streamstar v minulosti získal investíciu 700-tisíc eur na expanziu od investičnej spoločnosti Neulogy Ventures, ktorá tým získala „zásadný“ majetkový podiel vo firme a doposiaľ je jej spoluvlastníkom.

Streamstar je akciová spoločnosť so sídlom v Bratislave, vznikla v roku 2013. Špecializuje sa na vývoj technológií na produkciu a streamovanie videa vo vysokej kvalite prostredníctvom verejných internetových sietí.

Kľúčovým produktom je malý prenosný počítač, ktorý je možné prepojiť s kamerami a bežným počítačom a vytvoriť tak jednoduché štúdio, cez ktoré dokáže produkciu živého prenosu zabezpečiť jediná osoba.

Technológiu použil pri rozbehu digitálny kanál Huste.tv na živý prenos športových podujatí. V súčasnosti má firma Streamstar v referenciách streamovanie športových podujatí pod hlavičkou UEFA, IHL Hockey World Cup či Lega Pro Football ale tiež populárnych TEDx konferencí.

JVC Kenwood Corporation je japonská nadnárodná elektronická spoločnosť so sídlom v Jokohame. Vznikla zlúčením spoločností JVC a Kenwood. Zameriava sa na vývoj a výrobu domácej elektroniky, elektroniky pre automobily, streamovacie technológie či digitálne a analógové rádiové zariadenia.

Predstaviteľ spoločnosti Takeshi Kido je od 29. novembra 2018 členom dozornej rady spoločnosti Streamstar.