Tento rok Telekom začína svoju vianočnú ponuku s malou zmenou. Oproti predošlým rokom sa im podarilo urýchliť procesy zabezpečujúce, aby novinky mali zákazníci dodané, spustené, nainštalované... jednoducho pripravené na používanie už cez vianočné sviatky. Tento rok už môžu s vianočnou kampaňou začať „až“ po Sviatku všetkých svätých. Nové ponuky sa však aktivovať dajú už od 24. októbra.

Rovnako ako v lete aj na Vianoce rozdá Telekom všetkým svojim zákazníkom dáta. Podľa výšky paušálu Áno alebo Happy na požiadanie cez aplikáciu Telekom alebo SMS dostanú v novembri a decembri od 250 MB (pre Áno S, Happy XS mini a Bez záväzkov) do 30 GB (pre Áno XXL). Bonus v podobe 1 GB si v decembri užijú aj majitelia predplatených kariet Easy.

Zvyšok vianočnej ponuky je už len pre tých, ktorí sa v danom období rozhodnú pre zaviazanie sa operátorovi, teda vezmú si nejaký paušál či fixnú službu. Tradične sa zachovali takzvané dvojičky, teda dve dotované zariadenia pri aktivácii alebo predĺžení jedného paušálu. Môže to byť napríklad Samsung Galaxy A70 a Galaxy A10 alebo dvojica hodiniek Galaxy Watch a k nim mobil Galaxy A10.

Vianoce od operátorov budú o kávovare aj dátovej charite

Vianočné rozdávanie dát od Telekomu Zdroj: Marián Biel

Pokračuje v experimentovaní

Telekom sa nebál experimentovať v minulosti, keď

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa