TREND.sk, ISSN 1336-2674

© 1993 - 2020 News and Media Holding a.s.

Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.

Monitoring tlače poskytujú so súhlasom vydavateľa firmy Newton Media, SITA a Internet Securities.

Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či grafov akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia vydavateľa je zakázané.

Vydavateľ ako oprávnený zástupca autorov článkov zverejnených na tomto webovom portáli si vyhradzuje právo udelovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov označených heslom "spravodajská licencia vyhradená", ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát zo zdrojov ČTK a SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu príslušnej agentúry porušením autorského zákona.

News and Media Holding a.s., využíva spravodajstvo ČTK, ktorého obsah je chránený autorským zákonom. Prepisovanie, šírenie alebo ďalšie sprístupnovanie tohto obsahu alebo jeho časti verejnosti, a to akýmkoľvek spôsobom, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu ČTK výslovne zakázané.

Copyright (2008-2020) The Associated Press (AP) - všetky práva vyhradené. Materiály agentúry AP sa nesmú ďalej publikovať, vysielať, prepisovať alebo redistribuovať.