Pozvanie na blížiace sa podujatie prijal napríklad tenista Dominik Hrbatý, ktorý v posledných rokoch dostáva späť na vyššie priečky slovenský mužský tenisový tím.

Príde aj Matej „Sajfa“ Cifra, jeden z najznámejších slovenských moderátorov a vlogerov, ktorý cieľavedome mení svoje meno na biznis značku. Vystúpi tiež šéf Slovnaftu Oszkár Világi a nový šéf Jaguar Land Rover Slovakia, Russell Leslie.

Poprední predstavitelia slovenského, ale aj zahraničného biznis sveta rozoberú jeho najväčšie výzvy, témou bude aj súhra medzi vrcholovým manažmentom a kvalitou života či efektívny boj s korupciou.

Na celodennú konferenciu nadviaže slávnostný galavečer TREND TOP 2019, ktorý prebehne v budove Slovenskej filharmónie 5. novembra.

Na galavečere bude už tradične vyhlásený Manažér roka a Investor roka. Predstavovanie piatich finalistov v každej z kategórií v týchto týždňoch prebieha na stránkach týždenník TREND.

Na TREND TOP 2019 prijali pozvanie špičkové osobnosti

Prípravu celej jesennej série TREND konferencií koordinuje eventový tím TRENDU, na ktorého čelo sa po novom postavila Dominika Šulková.

„Vítam, že eventy TRENDU má na starosti taký skúsený profesionál, ako je práve Dominika Šulková,“ uviedol šéfredaktor týždenníka Tomáš Skřivánek.

„TREND konferencie sú etablovanou značkou na trhu, moje pôsobenie v tíme TRENDU vnímam ako možnosť prepojiť svoje profesionálne skúsenosti s prostredím odborných diskusií, inovácií a príkladov úspešného biznisu nielen doma na Slovensku, ale aj v zahraničí. Strategicky plánujeme túto značku posúvať vpred a využívať, aj doteraz neobjavený potenciál,“ uviedla D. Šulková.

Dominika Šulková prichádza do TRENDU z televízneho a rozhlasového prostredia, kde pôsobila ako brand manažér pre spravodajstvo, šport a publicistiku a neskôr ako korporátny hovorca RTVS. Jej pracovná minulosť sa spája aj s pozíciou manažéra marketingu a komunikácie s verejnosťou v Operačnom stredisku záchrannej zdravotnej služby SR. Vo vedení TREND konferencií nahradila Pavlu Pohankovú, ktorá zo spoločnosti na konci augusta odišla.

Tím eventov počas celého roka pripravuje takmer dve desiatky konferencií a spoločenských podujatí. Medzi hlavné konferencie pod značkou TREND patria: Top manažment, Zdravotnícky manažment, Reality a Development, Horeca manažment.

Pre rok 2020 pripravuje TREND ďalšie nové formáty konferencií, TREND business breakfastov, TREND Regatu, ale aj mnoho ďalších partnerských podujatí. Informácie o podujatiach sú dostupné na webe TRENDkonferencie.sk