„Chceli sme záujemcom poskytnúť autentický zážitok, preto sme vzorový byt sprístupnili hneď, ako to bolo technicky možné. Nachádza sa totiž priamo v projekte - v jednej z už takmer dokončených mestských víl prvej fázy, ktorú čaká kolaudácia už začiatkom budúceho roka.“ – hovorí Juraj Juritka, investičný riaditeľ CZ Slovakia, a.s. Vzorový byt bude pre vás po prvýkrát otvorený  v utorok, 22.11.2016 od 10:00 do 16:30. „Ste srdečne pozvaní!“ – dokončuje Juritka.

V nasledujúcom období bude vzorový byt možné navštíviť vždy vo štvrtok v čase od 13:00 do 16:30 (s výnimkou sviatkov). Na stavbe sa stále pracuje, z bezpečnostných dôvodov je preto nutné vybraný termín zarezervovať na stránke www.novyruzinov.sk/vzorovy-byt.

Štedré Vianoce
Okrem toho, že v cene je zahrnutá kuchynská linka nemeckej výroby s kvalitnými spotrebičmi, na každého záujemcu o bývanie v Novom Ružinove, ktorý podpíše rezervačnú zmluvu do 31. 12. 2016 čaká ďalší vianočný bonus,  a to buď práčka zn. Bosch alebo televízor zn. Samsung v hodnote 400,- €. Stačí sa rozhodnúť, čo uprednostníte. Pri sťahovaní vás tak už nečaká žiadna veľká investícia. Prakticky môžete bývať ihneď.
Vzorový byt
Ako je už o projekte Nový Ružinov známe, ponúka vynikajúce ceny, blízkosť centra a nadštandardné zariadenie. Automatickou súčasťou každého z ponúkaných apartmánov je kvalitná nemecká kuchynská linka zo štúdia Concept vrátane vstavanej rúry a indukčnej varnej dosky. Klient má na výber z troch rôznych farebných prevedení. Kuchyňa je riešená veľmi prakticky, poskytuje dostatok úložného priestoru a veľmi dobrú organizáciu činností.

Nový Ružinov otvára vzorový byt. S kvalitnou nemeckou kuchynskou linkou v cene

Vďaka veľkým preskleným plochám sú priestory krásne presvetlené, preniká nimi nadštandardné množstvo denného svetla. Developer sa rozhodol pre okná s izolačnými trojsklami s akustickými vetracími štrbinami, ktoré zabezpečia nielen ochranu pred nežiaducim prestupom tepla v letných mesiacoch, no súčasne umožnia kontinuálny prísun čerstvého vzduchu aj bez potreby otvárať okno.

Spálňa je svetlá a priestranná, s dostatočným úložným priestorom a veľkým oknom. Detská izba poskytuje príjemné útočisko pre malých i veľkých nezbedníkov. Kúpeľne sú vybavené batériami a sprchovými setmi značky Grohe a dizajnovými umývadlami JIKA. Vo väčších bytoch sú osadené vane Kaldewei, menšie obsahujú sprchový kút Anima.

Nový Ružinov otvára vzorový byt. S kvalitnou nemeckou kuchynskou linkou v cene

„Byt je naozaj nádherný. Už vizualizácie sa mi veľmi páčili, no skutočnosť je ešte lepšia. Bola som nadšená hneď ako som doňho vošla, je svetlý, priestranný, moderný a naozaj krásne a sviežo zariadený. Je pre mňa skutočne potešením predávať takéto skvelé priestory, o ktorých som presvedčená, že sa pre mojich klientov stanú domovom, v ktorom sa budú cítiť príjemne a v bezpečí.“ – hovorí Marianna Fuksová, manažérka predaja projektu zo spoločnosti HERRYS.

Prvá fáza Nového Ružinova bude skolaudovaná už o pár mesiacov, začiatkom roka 2017 a do konca roka 2017 plánuje developer CZ Slovakia skolaudovať aj druhú fázu. Výhradným predajcom projektu, ktorý poskytuje i služby hypotekárneho špecialistu, je bratislavská realitná kancelária HERRYS.

Nezabudnite si rezervovať váš termín na www.novyruzinov.sk/vzorovy-byt.

Tešíme sa na vašu návštevu.