Ak by sme mali jednotu vlády, tak by sme krízu zvládali omnoho lepšie. Po štvrtkovom rokovaní vlády to uviedol minister financií Eduard Heger (OĽANO).

Kríza podľa Hegera zasiahla každú krajinu na svete nepripravenú. Na Slovensku podľa neho chýba jednota vlády. Hegerovi sa nepáči, že sú tu provokácie vyvolávané v rámci koalície, provokácie na konkrétne osobné stránky.

Na snímke minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján Mičovský počas tlačového brífingu k záverom zo spoločného rokovania Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie so Slovenskou poľnohospodárskou a potravinárskou komorou (SPPK) a Radou poľnohospodárskych samospráv, 12. februára 2021 v Bratislave. FOTO TASR - Pavol Zachar
Neprehliadnite

Podľa Mičovského minister Krajčí podáva taký výkon, že je treba sa pred ním skloniť

,,Pretože ak chce družstvo tento zápas vyhrať, tak si musí nahrávať, spolupracovať a musí chcieť dosiahnuť vlastný výsledok. A ak si niekto strieľa vlastné góly, tak sa to nedá," poznamenal.

Zároveň si nemyslí, že by sa mala zvážiť úradnícka vláda. V súvislosti s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím (OĽANO) povedal, že má jeho veľkú podporu od začiatku.