Známa modranská pražiareň EBENICA COFFEE obhájila svoj minuloročný úspech v medzinárodnej gastro súťaži Great Taste. Tento rok sa jej podarilo získať ocenenia za všetky štyri prihlásené espresso kávy, čím svoj minuloročný úspech, kedy boli ocenené 3 kávy, dokonca prekonala.

Jedinečná súhra chutí

Medzi víťaznými kávami Great Taste 2020 sú dva blendy a dve jednoodrodové kávy. Kávová zmes Ebenica Duetto, ktorá získala 1 zlatú hviezdu, predstavuje zaujímavú súhru Arabicy a Robusty. Duetto okrem bohatej cremy ponúka aj lahodnú chuť charakteristickú tónmi lieskovcov, čokolády a medu.

Ilustračné foto.
Zdroj: ebenica.sk
Ilustračné foto.

Jedinečný chuťový zážitok vám ponúknu aj dve singlové kávy El Salvador La Joya či Guatemala Acatenango, z ktorých každá získala tento rok po 1 zlatej hviezdičke.

Mimoriadne zaujímavú chuť a spojenie tónov čokolády, tabaku a sladkého sirupu nájdete zas v kávovom blende Ebenica Intensivo, ktorý získal 2 hviezdy. Nech už ste milovníkom horkých čokoládových káv alebo naopak preferujete ovocnejšie espresso, určite si nájdete tú svoju vysnívanú chuť na e-shope www.ebenica.sk

Ilustračné foto.
Zdroj: ebenica.sk
Ilustračné foto.

Pražiareň s čerstvou kávou pre všetkých

Pražiareň EBENICA COFFEE vznikla pred viac ako desiatimi rokmi a za ten čas sa svojím prístupom a ponukou vypracovala medzi najlepších kávových špecialistov nielen doma, ale aj v zahraničí. Vďaka oceneniam v medzinárodných súťažiach je káva z Modry prvou voľbou náročných kávových labužníkov a vyberá si ju aj mnoho firiem pre svojich zamestnancov.