Trnavská automobilka Stellantis Slovakia potvrdila výrobu na víkendových pracovných zmenách počas soboty a nedele (12. - 13. 6.). Uviedla to na svojom webe. V sobotu bude prevádzka lisovňa pracovať do 16.10 h a ostatné prevádzky do 18.00 h. V nedeľu sa začne zmena o 18.00 h, okrem lisovne od 19.50 h. Všetky prevádzky budú pracovať do 6.00 h ráno.

KK28 Auburn Hills - Na snímke logo automobilového koncernu Stellantis pred budovou technologického centra Chrysler 19. januára 2021 v americkom meste Auburn Hills. Automobilový koncern Stellantis, ktorý vzišiel z fúzie automobiliek Fiat Chrysler a PSA, po úspešnom debute na parížskej a milánskej burze zaznamenal aj úspech počas svojho prvého dňa na newyorskej burze. Podľa spravodajskej stanice CNBC akcie v utorok 19. januára poskočili o vyše 11 %. FOTO TASR/AP
The Stellantis sign is seen outside
Neprehliadnite

Trnavská automobilka na pondelok opäť zastavila výrobu

Automobilka v tomto týždni produkovala od utorka (8. 6.), naposledy bola výroba zastavená pondelok (7. 6.) na všetkých troch zmenách. Výpadky v produkcii zapríčiňujú nedostatočné dodávky polovodičových komponentov do vozidiel.