Radnica kúpeľného mesta Trenčianske Teplice poskytne seniorom nad 65 rokov bezplatne vitamíny na posilnenie imunity. Celkovo do nákupu vitamínov investovalo mesto takmer 6-tisíc eur, dostane ich okolo 1 000 dôchodcov mesta.

,,S dôchodcami nášho mesta som sa vždy v októbri pri príležitosti mesiaca úcty k štarším zvykla stretnúť osobne pri kultúrnom programe a vždy sme mali príležitosť sa pozhovárať. Žiaľ, keďže tento rok, vzhľadom na pandémiu, nič také nebolo možné, rozhodla som sa potešiť ich maličkosťou, ktorá má zároveň aj zdravotný benefit - vitamínmi," ozrejmila situáciu primátorka mesta Zuzana Frajková Ďurmeková.

Seniori, ktorí dovŕšili 65 rokov a majú trvalé bydlisko v Trenčianskych Tepliciach, si môžu vitamíny vyzdvihnúť do konca novembra v turisticko-informačnej kancelárii počas pracovných dní od 13.00 do 17.00 h. Vitamínový balíček môže prebrať aj ich rodinný príslušník.

Reportáž pre ekonomický týždenník Trend z kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, zameranej na situáciu po prvej vlne koronavírusu na Slovensku.
Neprehliadnite

Pre koronavírus zavreli policajné oddelenie v Trenčianskych Tepliciach