Revolut, ponukajúci finančné a bankové služby, vstupuje na poistný trh s ponukou poistenia domácich zvierat.

Cez ich aplikáciu si majiteľ domácich zvierat môže poistiť mačky a psov.

Náklady na veterinára

Poistné krytie je založené na predplatnom, ktoré je k dispozícii pre majiteľov mačiek alebo psov so sídlom v Spojenom kráľovstve. Má za cieľ pomôcť majiteľom domácich zvierat lepšie riadiť náklady na veterinára až do výšky 10-tisíc libier ročne.

Chiraayu Sethi, produktový manažér Revolut pre poistenie domácich zvierat, povedal: „Sme radi, že môžeme urobiť prvý krok do ďalšej obchodnej vertikály a spustiť poistenie domácich zvierat.

„ Vypočuli sme si spätnú väzbu od viac ako 150-tisíc zákazníkov na našej platforme a tešíme sa, že ich miláčikov privítame ako zákazníkov."

Poistenie v mobilnej appke

Ponuka Revolut poskytuje 24/7 bezplatný prístup k online veterinárovi, prístupný priamo z mobilnej aplikácie, ako aj okamžitú pomoc s nie naliehavými otázkami o zdraví domácich zvierat, lekárskej starostlivosti v zahraničí a úrazoch zubov.

Poistný program pre domácich miláčikov je dostupný v troch variantoch – bronzovom, striebornom a zlatom, podľa konkrétnych nastavení paramterov poistenia.

Mesačný poplatok poistného závisí od veku, plemena, pohlavia a zázemia mačky alebo psa.

Zákazníci môžu prostredníctvom aplikácie podávať akékoľvek nároky na poistné plnenie a pristupovať k podpore online veterinára .

Fintech spoločnosť Revolut najala ročného psa Shiba Inu menom Sam ako svojho hlavného ambasádora tohto projetku.

Existujúce poistné portfólio Revolutu zahŕňa cestovné poistenie, ochranu nákupu, krytie vstupeniek a zmeškaných udalostí.

Ďalšie dôležité správy

Nemecko cyklistika 2. kolo Tour de France
Neprehliadnite

Slováci si radšej na veterinára požičajú od nebankovky, akoby sa mali poistiť