Noemis je nielen projektom, ktorý uspokojí Vaše požiadavky na kvalitné bývanie, ale aj bývaním, ktoré bude pre Vás a Vašu rodinu tvoriť pocit domova. Súkromná oddychová zóna so sedením, parkom, zeleňou Vám poskytne priestor na vytváranie komunity s Vašimi susedmi, či priateľmi. Pohodlie, komfort a radosť zo života, to je Noemis.

Byty v projekte ponúkajú celú škálu výhod, ktorú ocení aj ten najnáročnejší klient. Usporiadanie bytov v komplexe vytvára priestor pre veľké terasy a balkóny. Vnútorná dispozícia bytov je tvorená s prihliadnutím na všetky potreby tak, aby sa vytvorilo množstvo efektívneho priestoru pre budúceho majiteľa.

Ilustračné foto.
Zdroj: Noemis
Ilustračné foto.

Typológia bytov poskytne pre každého záujemcu to, čo hľadá. Menšie, ale efektívne riešené jednoizbové byty, architektonicky skvelo riešené dvojizbové byty, priestranné a presvetlené trojizbové byty a niekoľko krásnych exkluzívnych štvorizbových bytov s veľkými terasami.

Absolútnou výhodou projektu je jeho umiestnenie v centre Stupavy s plnohodnotným občianskym vybavením, len niekoľko minút jazdy od Bratislavy. Lokalita je tiež zaujímavá aj dostupnosťou lesov, cyklotrás, prírodného bohatstva. Stupava spája v sebe pozitíva blízkosti veľkomesta, dostupnosti kvalitných služieb, ale aj relaxu v kvalitnom a zdravom životnom prostredí.

Projekt Noemis Stupava sa začína realizovať v priebehu jesene 2020 a plánované dokončenie je na jeseň 2022. aktuálne sa byty dostávajú do predpredajovej fázy, kde si môžete rezervovať svoje vysnívané bývanie za tie najlepšie ceny.