Poštová banka sa na 365.bank viditeľne zmení do konca augusta. Ide o očakávaný krok, ktorý banka avizovala ešte v októbri minulého roku. Vtedy avizovala, že zmena pozícií oboch bánk sa udeje v druhom kvartáli tohto roku. Proces viditeľných zmien v pobočkovej sieti a štruktúre produktov  napokon štartuje v úvode tretieho štvrťroka.

Výmena už čoskoro

„Tento proces bude postupný a odštartuje začiatkom júla. 365.bank sa tak stane plnoformátovou bankou a bude rozvíjať digitálny kanál spolu s fyzickým. Poštová banka bude pôsobiť na pracoviskách Slovenskej pošty. Pre jej doterajších klientov sa pritom nič nemení. Tí, ktorí využívali jej bankové pobočky v nich budú môcť pod značkou 365 banky obsluhovať svoje aktuálne produkty aj naďalej,“ hovorí banka vo svojom stanovisku.

Na snímke Ing. Andrej Zaťko, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Poštovej banky.
Neprehliadnite

Andrej Zaťko: Poštová banka vyčerpala svoj potenciál, z 365.bank chceme vytvoriť „love brand“

Poštová banka tak prenecháva pobočkovú sieť značke 365.bank. K 31. marcu tohto roka bolo na Slovensku celkovo 58 pobočiek Poštovej banky. Najviac ich bolo v Bratislavskom kraji, celkovo jedenásť. Aktuálne banka prevádzkuje šesťdesiat pobočiek a do konca roka sa ich počet zvýši na 63. Podľa predstaviteľov banky je vzhľadom na veľkosť inštitúcie optimálna sieť zhruba sedemdesiatich pobočiek.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa