Investičná platforma Crowdberry od roku 2015 umožňuje priame investície do českých a slovenských spoločností spôsobom, ktorý bol doteraz vyhradený len úzkemu okruhu investorov. Aktuálne sa pripravuje na zavedenie harmonizovaných pravidiel pre platformy kolektívneho financovania (ECSP regulácia) v Európe.

Získanie cezhraničnej licencie ESCP umožní ďalší rozvoj online platformy, rozšírenie investičných nástrojov a zlepšenie dostupnosti rastového kapitálu pre lokálne firmy. Tieto ciele spoločnosti pomôže naplniť nová investícia od 29 českých a slovenských investorov, aktívnych na platforme Crowdberry.

Startup sa špecializuje na vytvorenie presnej a vernej kópie objektu v 3D
Neprehliadnite

Slováci vytvárajú jedinečné virtuálne zážitky. Pod Artzenalom ožívajú aj legendy Formuly 1

Rastový kapitál pre 39 firiem

Súkromní investori prostredníctvom investičnej platformy Crowdberry poskytli v posledných šiestich rokoch kapitál v objeme vyše 30 miliónov eur na rast 19 českých a slovenských firiem. Medzi nimi sú v súčasnosti už známe firmy ako GymBeam, Footshop, Boataround, Isadore Apparel, Ecocapsule, MultiplexDX, Glycanostics či Sensoneo, ale aj projekty v oblasti nehnuteľností, ako moderné centrum pre alzheimerikov a seniorov Dúbravská oáza alebo distribučné centrá a retail park developera KLM.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa