Spoločnosť Vacuumlabs hľadá kvalitné talenty v našom regióne, ktoré chcú robiť prvotriedne svetové riešenia, ale nemajú ambície sťahovať sa. Spája špičkových vývojárov z nášho regiónu s najlepšími biznisovými mozgami po celom svete. Teraz si spoluzakladateľ spoločnosti Vacuumlabs Matej Ftáčnik pripisuje na konto ďalší úspech. Ocenenie EY Technologický podnikateľ roka 2019. Mediálnym partnerom tejto súťaže je aj TREND.

Ostať doma, robiť pre svet

 

Spoluzakladateľ Vacuumlabsu Matej Ftáčnik sa rozhodol vybudovať platformu, ktorá spája technický talent pod jednou strechou. Vacuumlabs funguje ako laboratórium nových myšlienok. Namiesto ľudí v plášťoch v ňom nájdete šikovných vývojárov, ktorí pracujú napríklad na novom kóde.

Firmám z celého sveta pomáhajú získavať a stavať nové bankové a fintechové riešenia. „Vacuumlabs je firma, v ktorej sa snažíme identifikovať prvotný talent,“ vysvetľuje M. Ftáčnik. „To znamená hľadať v našom regióne talentovaných ľudí, či už sú to programátori, dizajnéri, alebo developeri, umožniť im ostať v domovskej krajine a zároveň robiť na svetových projektoch,“ dodáva M. Ftáčnik.

Jeho prvé stretnutie s kvalitnými vývojármi prišlo

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa