Toyota Hilux roky patrí medzi najobľúbenejšie pracovné pick-upy, čo koniec-koncov potvrdzujú aj predajné čísla. Japonský pracant ponúkal komfort už pred ostatnou modernizáciou, no teraz má k dispozícii väčší a výkonnejší motor a je podstatne charizmatickejší. 

Dizajnová atraktivita Hiluxu, najmä v testovanom vyhotovení Invincible Sport, je až prekvapujúca. Toyota pridala niekoľko plastových doplnkov, inak koncipovanú prednú časť či prepracované predné a zadné svetlá. A výsledok sa dostavil. V porovnaní s minulosťou, keď bol Hilux aj vo vyšších výbavách dizajnovo strohý, je teraz z neho extrovert, ktorý svoje schopnosti dáva najavo aj navonok.

Štýlový posun sa podaril

Pomáha mu niekoľko extra ochranných prvkov karosérie, lemy blatníkov či napríklad atraktívny bronzovozelený lak, ktorý krásne ladí s dekoratívnymi doplnkami. Platí, že s týmto Hiluxom môžete pokojne rovno z lesa prísť do centra mesta a zapadnete aj medzi najmodernejšie SUV. Ba čo viac, pri mnohých z nich bude off-road svojím drsným zovňajškom vynikať. Štýlový posun sa v rámci ostat-nej modernizácie Toyote veľmi podaril.

Podľa interiéru by ste nepoznali, že sedíte v pracovnom pick-upe, nájdete tu všetky vymoženosti bežných osobných vozidiel.
Zdroj: Filip Kadlečík
Podľa interiéru by ste nepoznali, že sedíte v pracovnom pick-upe, nájdete tu všetky vymoženosti bežných osobných vozidiel.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa