Lepšia dostupnosť pneumatík

Investor:  Continental
Lokalita:  Bernolákovo
Investícia:  neuvedená
Zámer:  logistické centrum

Nové logistické centrum so skladovacou kapacitou pre viac než pol milióna kusov pneumatík otvorí nemecký koncern Continental na Slovensku. Celková plocha nového centra dosiahne takmer 60-tisíc štvorcových metrov a sklad pneumatík Continental bude súčasťou najväčšieho logistického parku, ktorý vyrastie blízko Bratislavy v Bernolákove. Moderné priestory, inovatívna logistika a dobrá dostupnosť skladu budú slúžiť zákazníkom až v dvanástich okolitých krajinách strednej a východnej Európy, a to už od začiatku decembra.

„Zlúčením komplexity zásob z viacerých trhov v novom distribučnom centre môžeme zákazníkom v regióne garantovať ešte lepšiu dostupnosť pneumatík a pokrytie trhu,“ vysvetľuje Dennis Bellmund z divízie Pneumatiky pre náhradnú spotrebu EMEA. Continental sa rozhodol vybudovať nové distribučné centrum v Bernolákove neďaleko Bratislavy pre výhodnú polohu priamo na diaľnici D1.

Koncern Continental pôsobí na Slovensku cez tri entity: Continental Matador Rubber, Continental Matador Truck Tires a Continental Automotive Systems Slovakia.

vodna elektraren
Zdroj: TASR

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa