Atraktívni, ale nie príliš inteligentní ľudia, užívatelia tvrdých drog, vrahovia či absolútni exhibicionisti. To sú najčastejší hrdinovia reality šou a najrôznejších dokumentárnych sérií, ktoré sa stali megahitmi v posledných mesiacoch aj pre globálne obmedzenia súvisiace so šírením nového typu koronavírusu. Predstavte si nasledujúcu situáciu. Zhromaždíte desiatky mladých krások a krásavcov, ktorí akoby vypadli z prestížneho magazínu, zavriete ich do hotelového rezortu pripomínajúceho raj, rozdáte im istú sumu presahujúcu ich doterajšie vreckové od rodičov a určíte im jediné pravidlo: Nesmiete spolu nič mať. Keď to vydržíte, danú sumu si odveziete domov.

Taká je východisková premisa reality šou Too Hot to Handle, ktorú v apríli vypustila globálna internetová televízia Netflix. A ľudia nedobrovoľne prikovaní k vlastným kreslám a obrazovkám toto lákadlo vypočuli a Too Hot to Handle sa okamžite vyšplhalo medzi najsledovanejšie programy Netflixu po celom svete.

Séria nadviazala na podobný úspech februárovej reality šou Love is Blind, ktorá mala nemenej radikálnu štartovaciu situáciu: ľudia hľadali partnera a pokúšali sa zasnúbiť bez toho, aby svoju lepšiu polovičku vôbec uvideli.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa