Public relations agentúry
SpoločnosťCelkové tržby (tis. eur)Zmena (%)Pridaná hodnota (tis. eur)Zisk po zdanení (tis. eur)Priemerný počet pracovníkov
201820172018/17201820172018201720182017
1.Seesame, s.r.o., Bratislava3 7593 24415,91 5891 3853982313031
2.neuropea, s.r.o., Bratislava1 9061 49927,258943871-11414
3.PR Clinic, s.r.o., Bratislava1 7681 54214,732130420918743
4.Pozitiva, a.s., Bratislava1 68889089,6167-8110-6011
5.Dynamic Relations 2000, s.r.o., Bratislava1 4511 576-7,9284363553900
6.PRime time, s.r.o., Bratislava1 3301 2655,15162132033
7.M Kreo, s.r.o., Žilina1 15194322,12782284521110
8.SKPR Strategies, s.r.o., Bratislava9711 136-14,5549132721
9.Ami Communications Slovakia, s.r.o., Bratislava87078710,6155185477610
10.event2all, s.r.o., Bratislava63735082,07568474611
11.Neopublic, s.r.o., Bratislava634656-3,417120794366
12.1st Class agency, s.r.o., Bratislava59653711,1151138314734
13.Divino, s.r.o., Bratislava58738851,332451013
14.Botticelli, s.r.o., Bratislava548584-6,343745027281515
15.SnowBall Communications, s.r.o., Bratislava511725-29,5176228-151788
16.Grayling Slovakia, s.r.o., Bratislava486497-2,4202225-40-4256
17.Omnimedia Public Relations, s.r.o., Bratislava4754525,23929121911
18.PR.Konektor, s.r.o., Bratislava429443-3,212399242553
19.Hugo Bach, s.r.o., Bratislava4073816,89683442733
20.mediamedia, s.r.o., Bratislava375432-13,137452323
21.Arthur media, s.r.o., Bratislava3543443,012812862200
22.Media & Communication Consulting, s.r.o., Bratislava304359-15,3nnnnnn
23.W.R.P.R., s.r.o., Bratislava195239-18,721177411
24.Paper Life, s.r.o., Prievidza6574-11,6nnnnnn
25.First media, s.r.o., Topoľčany47447,4nnnnnn
PRAMEŇ: údaje poskytnuté spoločnosťami, doplnené z Registra účtovných závierok SR, zostavila TREND AnalysesDirectmarketingové agentúry v SR
Tržby spolu 1 (tis. eur)Zmena (%)Pridaná hodnota (tis. eur)Zmena (%)Zisk po zdanení (tis. eur)Priemerný počet zamestnancov
2018201720162018/17201820172018/172018201720182017
1.Kolos, s.r.o., Bratislava5 6146 0325 224-6,9543711-23,61983361010
2.Direct Marketing, a.s., Bratislava1 8382 0502 455-10,330324324,6-4138978
3.Lion Teleservices SK, s.r.o., Žilina 21 0661 9711 8406561 461-55,1-501-17392116
4.Dimar Group, s.r.o., Bratislava6886817881,1-286-560,4-30100
5.Pekná modrá, s.r.o., Bratislava5191 0011 154-48,188298-70,3-8619122
6.3comm, s.r.o., Bratislava21416956726,71067346,416-4993
7.Hermes DM – outsourcing services, s r.o., Bratislava176479638-63,391275-66,90141117
1 Tržby za predaj vlastných výrobkov, služieb a tovaru , 2 Údaje za rok 2018 sú len za prvých 10 mesiacov
PRAMEŇ: údaje poskytnuté spoločnosťami, doplnené z Registra účtovných závierok SR, zostavila TREND Analyses
Sales promotion a event marketingové agentúry v SR
Tržby spolu 1 (tis. eur)Zmena (%)Pridaná hodnota (tis. eur)Zmena (%)Zisk po zdanení (tis. eur)Priemerný počet zamestnancov
2018201720162018/17201820172018/172018201720182017
1.Greg Hamm promotions, s.r.o., Bratislava8 3095 5553 97749,6633653-3,175-413990
2.Leopard Production, s.r.o., Bratislava3 8495 1934 408-25,96681 041-35,82735891312
3.Creative Pro, a.s., Bratislava3 8423 5883 4007,155634361,92601081717
4.Sales House SK, s.r.o., Bratislava 23 6182 8642 92126,355330681,044-191717
5.MW Promotion, s.r.o., Zvolen3 6123 7724 061-4,246833539,820313555
6.Institute of Promotion, s.r.o., Bratislava2 6061 9182 29835,91701569,2202556
7.E-Motion, s.r.o., Bratislava2 2802 6442 185-13,742125267,12347645
8.4 P&P Slovakia, s.r.o., Bratislava2 2611 9971 78913,23543239,7657155
9.Monarch, a.s., Bratislava2 1302 4082 616-11,5-10118-108,4-180-2044
10.PromoLand, s.r.o., Bratislava1 3801 3041 5235,984131-35,8134311
11.Brand Advertising, s.r.o., Bratislava1 1211 0441 2617,37277-6,0512312
12.Best Shot, s.r.o., Bratislava9839291 1865,8-653-110,6-2521nn
13.Bubble production house, s.r.o., Bratislava71346966752,171659,8231333
14.S.B.C. Slovensko, s.r.o., Bratislava689945853-27,11461339,95032
15.Mertel RG Slovenská republika, s.r.o., Bratislava6041 1221 377-46,2148180-18,117856
16.PS:Events, s.r.o., Bratislava5883124688,81822-18,2714nn
17.OK Agency, s.r.o., Bratislava4596651 345-31,028-26206,92-78n2
18.Elcop Bratislava, s.r.o., Bratislava435560463-22,33910298,216-16nn
1 Tržby za predaj vlastných výrobkov, služieb a tovaru n – nedostupný údaj
PRAMEŇ: údaje poskytnuté spoločnosťami, doplnené z Registra účtovných závierok SR, zostavila TREND Analyses

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa