Videli ste už niekedy mladoboleslavský bestseller s výrazným mandarínkovým lakom? My nie a o to viac nás potešilo, že Škoda v tomto prípade išla do rizika. Výrazná oranžová metalíza ukazuje, že Octavii svedčia i veselé farby a nemusí byť odetá do klasického sivého laku.

Práve naopak. Oranžovú v tomto prípade decentne dopĺňali imidžové 18-palcové disky kolies, predné full LED reflektory a rovnakou technológiou vybavené koncové svetlá. Jedinou nevýhodou nápadného laku je, že pochádza z „fleetovej“ ponuky farieb. V praxi to znamená, že ak si túto Octaviu objednáte, fabrika ju vyrobí až vtedy, keď dostane objednávku na ďalšie vozidlo s rovnakým netradičným lakom.

Do tohto sa oplatí investovať

Ak je v tomto prípade farba hviezdou interiéru, v kabíne najviac žiari plne digitálna prístrojová doska. Octavia ju do vienka dostala len nedávno a vo výbave Style je k dispozícii za príplatok 443 eur. Virtuálny kokpit je prehľadný, ponúka viacero režimov usporiadania a zobrazuje základné údaje o aktuálnej jazde či vozidle, ale napríklad aj prehrávané médiá či mapové podklady.

Navigáciu

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa