Zahraničný realitný trh je pestrý. Okrem nehnuteľností za milióny ponúka apartmány, ktoré sú v cenách priemerných bytov na Slovensku. TREND sa pozrel predovšetkým na ponuky pri mori. 

Španielska Málaga ponúka atraktívne bývanie.
Zdroj: spanielskoreality.eu
Španielska Málaga ponúka atraktívne bývanie.

Malaga East

Cena: od 165 300 eur.
Parametre: 65 m2, 1 spálňa, 1 kúpeľňa, 1 garáž.
Zdroj: spanielskoreality.eu.

Nový moderný apartmán s výhľadom na more, len 150 m od pláže v oblasti Málaga East – Algarrobo Costa. Apartmány sú súčasťou výstavby 2. fázy nového moderného komplexu situovaného len 150 m od piesočnatých pláží, od občianskej vybavenosti vrátane obchodov, supermarketov, reštaurácií, kaviarní, plážových zariadení, lekární, bankomatov a verejnej dopravy. K dispozícii je aj golfové ihrisko (približne 5 km), ako aj medzinárodné letisko, ktoré je vzdialené približne len 35 minút autom.

Komplex ponúka moderný dizajn, kvalitné materiály, výťah, bezkonkurenčné panoramatické výhľady na more, spoločné záhrady a bazén. Všetky apartmány pozostávajú z jednej alebo dvoch spální, kompletne vybavenej a zariadenej modernej kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou s jedálenskou časťou a so vstupom na terasu s výhľadom na more. Okrem toho majú k dispozícii predinštaláciu klimatizácie, parkovacie miesto a skladovaciu miestnosť už zahrnuté v cene.