komentár Marián Leško 2017
Zdroj: Maňo Štrauch
komentár Marián Leško 2017

Bývalý policajný prezident Tibor Gašpar sa prihlásil k svojim „zásluhám“ výrokom, že prípad vyšetrujú „tí istí ľudia ako vtedy, keď som bol ešte policajný prezident“. Nielen vládny politik Béla Bugár, ale aj opozičný Boris Kollár zas ocenili prácu nového policajného prezidenta Milana Lučanského: „Je tam pár mesiacov a začali sa diať veci, ktoré boli predtým nemysliteľné,“ povedal šéf strany Sme rodina.

Lámať si hlavu, či sa o zdar vyšetrovania zaslúžil viac starý alebo nový policajný prezident, je úplne zbytočné, lebo ani jeden s tým nič nemá. Podľa advokátov, ktorí vedia viac ako my, lebo ako právni zástupcovia poškodených majú prístup k dôležitým informáciám, sú za úspechom vo vyšetrovaní konkrétni ľudia.

Podľa Romana Kvasnicu je to „vyšetrovateľ, ktorý vedie vyšetrovanie a je po profesionálnej a ľudskej stránke v poriadku“.

Pozrite si všetky Danglárove ilustrácie ku komentárom M. Leška

Daniel Lipšic k tomu dodal, že „vyšetrovanie bolo a je vedené pod dozorom dvoch mimoriadne skúsených prokurátorov Úradu špeciálnej prokuratúry“. Z čoho vyplýva, že s policajtmi a prokurátormi je to podobné ako s politikmi. Niektorí nemôžu za to, aké 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa