Musel sa stať samostatným. Istý čas mu to aj trvalo. No dnes, a to je len na prahu tridsiatky, manažuje celý bulharský i ukrajinský biznis jedného z najväčších tuzemských finančných sprostredkovateľov. Nielenže má v týchto dvoch krajinách pod sebou viac ako tri stovky sprostredkovateľov, ale už plánuje expanziu do ďalších balkánskych krajín.

Reč je o bývalom talentovanom hokejistovi Borisovi Jankovskom, ktorý prešiel mládežníckymi reprezentáciami Slovenska, severoamerickým juniorským hokejom a v Slovane Bratislava hral istý čas v jednom útoku s Miroslavom Šatanom.

No s legendou si zahral iba dva mesiace. Už ako 19-ročného ho zastavil jediný bodyček, zranenie ramnena a následné operácie.

Mladý chalan, ktorý si myslel, že sa bude ďalších pätnásť rokov živiť hokejom, bol odrazu vyhodený úplne mimo rozbehnutej kariéry snov.

Až mama ho zobudila

„S hokejom to všetko fungovalo až do toho zranenia. Po operáciách som to ešte skúsil v druhej lige, no s ramenom to už nešlo. Zostal som doma a reálne som asi dva roky nevedel, čo mám robiť namiesto hokeja,“ spomína Bratislavčan Boris a dodáva, že z istej letargie a zo smútku za hokejom ho prebrala až mama.

„Po mesiacoch sedenia doma ma

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa