Každý sa pri kúpe slúchadiel riadi inými parametrami, pričom výber môže byť veľmi náročný najmä pre obrovské množstvo druhov a značiek. Čoraz obľúbenejšie sú bezdrôtové slúchadlá, ktoré je možné pohodlne využívať nielen pri práci, ale aj pri športových aktivitách. Nové bezdrôtové slúchadlá nedávno predstavil aj kórejský gigant Samsung. Po posledných Galaxy Buds Live prišli na trh Galaxy Buds Pro, ktoré v mnohých ohľadoch spravili výrazný posun vpred.

Nové slúchadlá od Samsungu prešli ďalšou zmenou dizajnu. Galaxy Buds Live vzbudili záujem najmä pre svoj dizajn pripomínajúci dve malé fazuľky. V skutočnosti však mnohým ľuďom nesedel a ani ja som s nimi nebol príliš spokojný. Samsung sa najnovšie rozhodol vsadiť na úplne nový dizajn, v ktorom spojil línie z dvoch predchádzajúcich modelov.

Slúchadlá sa nachádzajú v takmer rovnakej nabíjacej krabičke ako pri Galaxy Buds Live. Zmenilo sa len vnútro kvôli novému dizajnu. Rovnaká ostala aj kapacita batérie, ktorá si udržala 472 mAh. Z vnútra krabičky zmizli skratky L a R pre umiestnenie pravého a ľavého slúchadla, nechýba však dióda, ktorá informuje o stave nabitia slúchadiel. Rovnaká dióda sa nachádza aj na vonkajšej strane, tá informuje o stave nabitia krabičky.

Vhodné aj na športovanie

Galaxy Buds Pro majú podľa môjho názoru zatiaľ najkrajší a najlepší dizajn. V uchu držia veľmi dobre a problém som nemal ani s ich niekoľkohodinovým nosením. Slúchadlá sa hodia aj na športovanie, nakoľko absentuje nepríjemný pocit vypadávania z uší ako pri niektorých konkurenčných slúchadlách.

Poteší tiež vodeodolnosť na stupni IPX7. Za mierne mínus považujem lesklý povrch slúchadiel, na ktorom sú vidieť odtlačky prstov. Slúchadlá sú celkovo k dispozícii v troch farebných verziách, v čiernej, fialovej a striebornej.

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa