Hlasové prekladače na výstave GITEX

Prehliadka sa uskutoční v Dubaji v Spojených arabských emirátoch a potrvá od 17. do 21. októbra. Spoločnosť Vasco Electronics plánuje predstaviť svoj vlajkový produkt: prekladač Vasco M3 ,ktorý si našiel cestu aj do obchodu B8ta v nákupnom centre Dubai Mall s funkciami, ako napr. hlasový prekladač do a z viac ako 70 jazykov, prekladač telefonických hovorov, prekladač fotografií, ako aj bezplatný a neobmedzený internet po celú dobu životnosti v 200 krajinách. Navštívte spoločnosť Vasco Electronics v stánku H4-B25.

GITEX je obchodná výstava zameraná na elektroniku, výpočtovú techniku a pokroky v oblasti modernej technológie. Podujatie sa koná každoročne a zúčastňuje sa na ňom množstvo významných osobností technologického priemyslu a taktiež niektoré z najväčších spoločností na svete, vrátane Microsoft, Red Hat a Dell. GITEX, ktorý bol spustený v roku 1981 v Dubai World Trade Center, vtedy zaberal pôvodne iba jednu halu. Posledné roky sa rozšíril na celý komplex výstaviska. Každý ročník podujatia sa zameriava na rôzne oblasti a aspekty modernej technológie. V roku 2016 bola výstava napríklad zameraná na robotiku a tento rok téma sústredí na oblasti ako AI, 5G, Cloud, BigData, Cybersecurity, Blockchain a Quantum Computing.

Ilustračné foto
Zdroj: Vasco Electronics
Ilustračné foto

Úspešné elektronické prekladače dobíjajú svet

Spoločnosť Vasco Electronics nie je žiadnym nováčikom na medzinárodných veľtrhoch a veľtrhoch zameraných na moderné technológie. Zariadenia tejto spoločnosti boli niekoľkokrát vystavené počas Consumer Electronics Show (CES), ktorá sa každoročne koná v Las Vegas a zameriava sa na firmy, ktorým sa darí v oblasti moderných technológií. Elektronické prekladače Vasco boli predstavené aj počas podujatí, ako je Global Sources Mobile Electronics Show v Hongkongu a IFA v Berlíne, ktorá je jednou z najstarších priemyselných výstav zameraných na spotrebnú elektroniku a domáce spotrebiče. Tentokrát ich vlajkový automatický prekladač bude počas GITEXu plne k dispozícii všetkým návštevníkom.

Elektronické prekladače Vasco okrem toho, že sa objavujú na medzinárodných veľtrhoch a technologických výstavách, boli ocenené niekoľkými prestížnymi technologickými oceneniami. Tento rok získal hlasový prekladač Vasco M3 cenu Red Dot Design Award za estetickú a presvedčivú funkčnú stránku. Navyše v roku 2020 bola spoločnosť Vasco Electronics taktiež zaradená do užšieho výberu cien GLOMO a vyhrala prvé miesto vo svojej kategórii za Vasco Mini 2 - automatický prekladač, ktorý porota označila ako inteligentný, špecifický a veľmi dobre porozumiteľný pre svoje cieľové publikum.

Ilustračné foto
Zdroj: Vasco Electronics
Ilustračné foto

Automatický prekladač kúpite aj u vás

Ako popredný svetový výrobca a distribútor špičkových hlasových prekladačov spoločnosť Vasco Electronics zriadila po celom svete množstvo obchodných zastúpení, ktoré jej umožňujú distribuovať svoje výrobky v Európe, USA, Kanade a juhovýchodnej Ázii. Pokiaľ ide o využitie, ich elektronické prekladače nájdete v zdravotníckych zariadeniach, v profesionálnych uniformovaných službách, v rukách turistov a cestovateľov, okrem toho aj u podnikateľov, ktorí potrebujú vycestovať do zahraničia, zúčastniť sa viacjazyčných stretnutí resp. hovoriť počas skupinových hovorov. Za zmienku tiež stojí, že je možné prekladať z a do viac ako 70 jazykov dáva príležitosť komunikovať až s 90% populácie.