Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#očkovacia lotéria

Na snímke minister financií SR Igor Matovič (OĽaNO) počas tlačovej konferencie na tému Pomoc rodinám 16. mája 2022 v Bratislave. FOTO TASR - Jakub Kotian Zdroj: Jakub Kotian

MILIARDOVÝ nápad Matoviča STRÁCA podporu: NÁKLAD od odborníkov a samospráv!

Aký osud čaká najnovší miliardový nápad ministra financií Igora Matoviča (49)? Už dnes by totiž mala vláda rozhodnúť o návrhu takzvanej pomoci rodinám, ktorý sa koncom týždňa môže dostať do Národnej rady. Je však otázne, či cez parlament prejde, pretože každým dňom sa zvyšuje počet jej odporcov. Medzi odborníkmi, ale aj politikmi.

Generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník aj o Očkovacej prémii.

Riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník: O škandáloch, Očkovacej lotérii, úspechoch a bude KANDIDOVAŤ?

Generálnemu riaditeľovi RTVS Jaroslavovi Rezníkovi sa končí kraľovanie v pozícii najsilnejšieho muža verejnoprávnej inštitúcie. Chystá sa odovzdať pomyselné žezlo niekomu inému alebo bude o riaditeľskú stoličku bojovať opäť? V rozhovore s (ešte stále) aktuálnym riaditeľom RTVS sme bilancovali roky jeho pôsobenia v tejto inštitúcii.

Na snímke v popredí podpredseda vlády SR a minister financií Igor Matovič (OĽANO), vpravo v pozadí predseda NR SR Boris Kollár (Sme rodina) počas tlačovej konferencie 26. novembra 2021 v Bratislave. FOTO TASR - Martin Baumann

Ďalší Matovičov experiment za milióny? NEUVERÍTE, čo všetko už skúšal a koľko to stálo

Minister financií Igor Matovič (48) ešte stále dokáže prekvapiť. Najnovšie sa mu tak podarilo v prípade poukážok pre seniorov, ktoré majú motivovať na očkovanie. Za posledný rok a pol má však na konte viacero kontroverzných akcií, ktoré mu nevyšli celkom podľa predstáv a v konečnom dôsledku stáli Slovensko zbytočne veľké peniaze. Akoby ho tešilo vymýšľať čo najbizarnejšie nápady za čo najviac peňazí.

...
Plus JEDEN DEŇ Z domova 30.11. 2021 16:00

DRSNÉ slová Bittó Cigánikovej o Matovičových poukážkach: ČO sme za 500 miliónov mohli mať?

Najnovší nápad ministra financií Igora Matoviča rozdať zaočkovaným seniorom 500-eurové poukážky čelí vlne kritiky. Ňou nešetrí ani predsedníčka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková. Poslankyňa ministrovi odkazuje, čo všetko by Slovensko v boji s pandémiou mohlo mať za 500-miliónov eur, ktoré chce Matovič rozdať seniorom.

Napriek stretnutiu s expremiérom a ministrom financií Igorom Matovičom sa Prešovčanka Zuzana peňazí nedočkala.

Minister Matovič rozhadzuje PENIAZE, no na sľub ZABUDOL: Zuzana mu posiela DRSNÝ odkaz!

Zuzana (25) z Prešova sa stala obeťou fiaska v očkovacej lotérii. Pre oneskorený signál nestihla povedať heslo a prišla tak o 400-tisíc eur. Igor Matovič ako minister financií sľúbil nápravu. No riešenie je v nedohľadne a expremiér namiesto toho bombasticky ohlasuje reformy a rozdáva peniaze daňových poplatníkov. A tak utiahnutá a skromná mladá žena prestala hrať mŕtveho chrobáka o posiela mu drsný odkaz!


Video