Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Mikuláš Dzurinda

... Zdroj: ...

Dzurinda PREHOVORIL o pandémii aj VLÁDE: Je ZA povinné očkovane? A TVRDÁ RANA koalícii!

Bývalý premiér Mikuláš Dzurinda si pri hodnotení súčasnej vlády nedával ruku pred ústa. Podľa neho koalícia nemôže fungovať takto nesúrodo a musí ísť tvrdo za reformami. Inak sa vraj Slovensko nepohne dopredu. Vyjadril sa aj k tomu, prečo je potrebné začať uvažovať nad povinnosťou očkovania! Je neuveriteľné, k čomu to expremiér prirovnal.

Bývalý premiér Vladimír Mečiar sa kedysi lúčil s politikov pesničkou „S Pánom Bohom idem od vás. Neublížil som, neublížil som nikomu z vás“.

Čo viete o NAJZNÁMEJŠÍCH politikoch, ktorí na vrchole nevydržali? PAMÄTÁTE si ich?

Strana Za ľudí má aktuálne obrovské problémy. V prieskumoch im klesajú percentá a na verejnosti sa objavujú informácie, že vzťahy medzi lídrami strany nie sú práve ideálne. Na slovenskej politickej scéne pri tom nejde o žiadnu novinku. V minulosti už boli strany, ktoré v parlamente vydržali iba jedno volebné obdobie. Čo viete o najzaujímavejších politikoch z minulosti a ich stranách?

Viacero politikov sa dostalo do problémov kvôli svojej rodine.

Kolíková nie je jediná! Rodina zatiahla do OBROVSKÝCH problémov aj Fica, Kisku či Dzurindu!

Začiatkom týždňa predseda Smeru-SD Robert Fico (56) s veľkou pompou ohlasoval zistenia, ktoré mali zdiskreditovať súčasnú ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (46). Napriek prísľubu pokračovania však ostalo len pri jednej tlačovke, ktoré síce vrhlo na šéfku rezortu isté podozrenie, nič hrôzostrašné však neodhalilo. Ktovie, Fico v útokoch možno nepokračoval aj preto, že i on sám sa v minulosti dostal pre pofidérne správanie rodinného príslušníka do problémov. A nebol jediný.

POLITIKA:IGOR MATOVIČ

ODÍDE MATOVIČ z politiky? Slová odborníka PREKVAPIA: Nečakané prirovnanie k DROGÁM!

Minister financií Igor Matovič (47) je známy svojou schopnosťou šokovať. Tentoraz sa mu to podarilo opäť – pomocou príspevku na sociálnej sieti. Naznačil v ňom totiž, že by mohol nadobro odísť z politiky. Odborník si však myslí, že sa tak nestane. A to napriek prieskumu, ktorý expremiéra zaradil na prvé miesto v nedôveryhodnosti politických lídrov.

Minister financií Igor Matovič počas tlačovej konferencie po návrate z pracovnej cesty v Moskve v Rusku v piatok 9. apríla 2021 v Bratislave.

Matovič nie je prvý MULTIFUNKČNÝ politik: POZRITE sa na ďalších jeho všestranných kolegov!

Bývalý premiér Igor Matovič včera šokujúco prekvapil, keď ako minister financií oznamoval, aké uvoľnenia čakajú Slovensko na základe covid automatu. Široká aj odborná verejnosť totiž čakali, že nové opatrenia oznámi minister zdravotníctva, prípadne premiér Eduard Heger. Matovič však nie je jediným politikom, ktorý rieši viac, než na čo má aktuálne kompetencie. Na Slovensku poznáme hneď niekoľko známych politikov, ktorí zastávali viacero funkcií - ale na rozdiel od expremiéra oficiálne. Pozrite sa na tých najzaujímavejších.

Mikuláš Dzurinda
Plus JEDEN DEŇ Z domova 6.10. 2020 16:00

FOTO Dzurinda po heroickom výkone na maratóne v Košiciach: Poznáme TAJNÝ recept jeho úspechu!

Ani pandémia koronavírusu nezabránila organizátorom Medzinárodného maratónu mieru (MMM), aby sa v Košiciach uskutočnil jeho 97. ročník. Zúčastnilo sa na ňom síce niekoľkonásobne menej bežcov, o to silnejšie však bolo ich posolstvo. Jedným zo 187 vytrvalcov bol aj expremiér Mikuláš Dzurinda (65), ktorý exkluzívne pre náš denník opísal, ako si preteky užil v súčasnej neľahkej situácii.


Video