Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Mikuláš Dzurinda

Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová sa rozhodla vrátiť do slovenského parlamentu. Jej snaha založiť stranu, ktorá sa dostane do vlády, zatiaľ pokrivkáva. Zdroj: Instagram / Lucia Ďuriš Nicholsonová

VIEME o plánoch ĎURIŠ NICHOLSONOVEJ. Odborníci povedali, čo si MYSLIA o jej VZNIKAJÚCEJ STRANE!

Čo si navarila, to si zrejme aj zje! Približne tak to vyzerá s politickou kariérou europoslankyne Lucie Ďuriš Nicholsonovej (45), ktorá sa už pohráva s myšlienkou založenia novej strany. Pôvodne dokonca uvažovala, že ju povedie bývalý premiér Mikuláš Dzurinda (67) a jej členmi budú exministri Ivan Korčok (58) a Ivan Mikloš (62). Po pár mesiacoch sa však zdá, že do novej strany sa nikto nehrnie a ona samotná bude musieť prevziať pozíciu lídra!

Mikuláš Dzurinda

Vráti sa DZURINDA do politiky? Nečakaný NÁZNAK expremiéra a PREDPOVEĎ odborníka!

Mnohými milovaný, inými nenávidený. V roku 1998 dokázal spojiť množstvo politických subjektov do SDK (neskôr SDKÚ), aby zosadili z postu premiéra Vladimíra Mečiara (79), pod ktorého vedením sa Slovensko dostávalo do medzinárodnej izolácie a ani situácia doma nebola práve ideálna. Taký bol dvojnásobný premiér Mikuláš Dzurinda (66). Dnes sa čoraz hlasnejšie hovorí o jeho návrate!

Bučku našli obeseného a so zviazanými rukami.

Kto bol "obesený" Bučka? Nevyšla mu misia v USA, Dzurinda ho ocenil a čo mal s Bödörom?

Slovensko šokovala správa o nájdení mŕtveho tela exriaditeľa tajnej vojenskej služby generálmajora Petra Bučka, ktorého smrť sa vyšetruje ako úkladná vražda. Bučka počas života stihol to, o čom sa bežným smrteľníkom môže iba snívať. Jeho kariéra sa dokonca mohla uberať športovým smerom, no nakoniec si vybral omnoho náročnejšiu a spletitejšiu cestu.

...
Plus JEDEN DEŇ Z domova 30.11. 2021 19:10

Dzurinda PREHOVORIL o pandémii aj VLÁDE: Je ZA povinné očkovane? A TVRDÁ RANA koalícii!

Bývalý premiér Mikuláš Dzurinda si pri hodnotení súčasnej vlády nedával ruku pred ústa. Podľa neho koalícia nemôže fungovať takto nesúrodo a musí ísť tvrdo za reformami. Inak sa vraj Slovensko nepohne dopredu. Vyjadril sa aj k tomu, prečo je potrebné začať uvažovať nad povinnosťou očkovania! Je neuveriteľné, k čomu to expremiér prirovnal.


Video