Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Marek Krajčí

Predseda vlády Slovenskej republiky Igor Matovič počas podania demisie do rúk prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá na post premiéra bezodkladne menovala Eduarda Hegera. Na snímke je Igor Matovič a Eduard Heger.

Vláda rozdala DESIATKY TISÍC eur na odmenách: ŠOK pre koalíciu a DRSNÉ ODKAZY exministrov!

Ministri vlády Igora Matoviča (47) mali na koncoročné odmeny minúť peniaze, o ktorých sa bežným smrteľníkom ani nesníva. A to v čase, keď veľa obyčajných ľudí zápasí o holú existenciu. Ministri predchádzajúcich vlád nad tým neveriacky krútia hlavou. Odmeny, ktoré prideľovali oni, boli vraj často rádovo nižšie! Odborník si však myslí opak.

Koľko rozdali členovia vlády svojim podriadeným?

Aké ODMENY dostali pracovníci ministerstiev? Z tých súm vám PADNE SÁNKA!

Peniaze, z akých sa obyčajným smrteľníkom doslova zakrúti hlava. Na ministerstvách vraj rozdávali koncoročné odmeny v desiatkach tisícoch eur! Niektorí štátni úradníci si našli obrovské čísla na výplatných páskach dokonca iba za pár mesiacov práce. K informáciám o štedrosti jednotlivých rezortov sa dostal podpredseda najsilnejšej opozičnej strany Smer-SD Erik Kaliňák.

Prezidentka Zuzana Čaputová prijíma jednu demisiu ministra z vlády Igora Matoviča za druhou. Vládny kabinet súčasného premiéra už opustilo 6 ministrov!

ČAPUTOVÁ vyzvala na ODCHOD MATOVIČA, KONČIA však ďalší MINISTRI: Bude z nej KRÁĽOVNÁ demisií?

Najskôr naznačovala, teraz už hovorí jasnou rečou! Prezidentka Zuzana Čaputová (47) čoraz hlasnejšie vyzýva, aby koaliční partneri na čele s premiérom Igorom Matovičom (47) ukončili vládnu krízu. Pripomína pritom, že treba bojovať hlavne s pandémiou koronavírusu. Zdá sa však, že predseda vlády ju veľmi nepočúva. Čaputová sa tak pomaly, ale isto približuje k nechcenému titulu kráľovnej demisií! Už dnes ich bude mať zo súčasnej vlády na konte šesť.


Video