Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Marek Krajčí

Robert Fico a Igor Matovič museli predčasne skončiť vo funkcii premiéra. Odchod Fica si vyžiadali protestujúci ľudia v uliciach a Matovič skončil po vládnej kríze.

FOTO Matovič nie je JEDINÝ, ktorého budú odvolávať: NAJLEPŠIE pokusy o ODCHOD členov vlády!

Odvolávanie členov vlády sa poslednú dobu stalo na Slovensku pomerne obľúbeným športom. Najnovšie bude odvolávaniu opäť čeliť minister financií Igor Matovič. Naša krajina ale v minulosti zažila aj oveľa emotívnejšie zmeny vo vláde, vrátane demisií premiérov. Pozrite sa nielen na najzaujímavejšie zmeny vo vládnych kabinetoch, ale aj na neúspešné pokusy o odvolania.

Minister vnútra Roman Mikulec bol tento týždeň hlavnou hviezdou humoristov z internetu. Svoje schytal aj minister financií Igor Matovič a mnohí ďalší politici.

Hitom internetu Matovič, Mikulec a Fico! Svoje schytali aj Kaliňák, Sulík, Harabin a ďalší

Posledné dni priniesli na Slovensku ďalšie hádky medzi politikmi, čo humoristi využili na poriadnu dávku vtipov. Najviac sa toho ušlo ministrovi vnútra Romanovi Mikulcovi, no veľkú nálož dostali aj Igor Matovič, Richard Sulík, Veronika Remišová, Ján Herák, Štefan Harabin, Robert Fico, Peter Pellegrini, Robert Kaliňák a mnohí ďalší politici. Humoristi neobišli ani situáciu okolo vakcíny Sputnik a slovenského zdravotníctva.

...

EXKLUZÍVNE Prehovoril odvolaný šéf NCZI: To, čo stvárajú na ministerstve, JE NEPRIJATEĽNÉ!

Čo sa to deje v Národnom centre zdravotníckych informácií (NCZI)? Úrad, ktorý je počas pandémie životne dôležitý, keďže má pod palcom prihlasovacie systémy na očkovanie či testovanie, mení šéfov ako na bežiacom páse. Toho posledného – Roberta Suju – odvolal v utorok minister zdravotníctva. Stalo sa tak deň po tom, čo si Suja zvolal tlačovku, na ktorej si neodpustil kritiku rezortu. Niečím podobným si pred časom prešiel aj jeho predchodca v úrade Peter Bielik. V rozhovore prezrádza, v čom je problém, prečo má rovnaký názor ako odvolaný riaditeľ Suja, ale aj to, či sa pripravuje samostatná Čakáreň na Sputnik V.

Humoristi si tento týždeň podali hlavne ministra financií Igora Matoviča a poslanca strany Za ľudí Juraja Šeligu. Ušlo sa aj ďalším politikom, no práve tieto dve známe koaličné tváre to schytali najviac.

HITOM internetu Matovič a Šeliga: PRASKNETE od smiechu aj z vtipov o Kiskovi a Pellegrinim

Humoristi nenechali na ministrovi financií Igorovi Matovičovi ani nitku suchú. Náklad, z ktorého vás bude bolieť brucho od smiechu schytal aj Juraj Šeliga, Veronika Remišová, Andrej Kiska, Peter Pellegrini a mnohí ďalší politici. Srandisti nezabudli ani na aféru moderátora Norberta Dolinského, vďaka ktorému je pre humoristov na srandu aj Ľuboš Blaha.

Marek Krajčí - budúci minister zdravotníctva

EXKLUZÍVNE Bývalý minister Krajčí konečne PRELOMIL MLČANIE: Prečo som podpísal iný Sputnik!

Po týždňoch mlčania konečne prehovoril! Bávalý minister zdravotníctva Marek Krajčí (47) je spolu s expremiérom Igorom Matovičom hlavným aktérom v kauze nákupu ruskej vakcíny. Hoci od pamätného vítania prvej zásielky na košickom letisku ubehli už dva mesiace, Sputnikom V doteraz nie je zaočkovaný ani jeden Slovák a celý proces sa ďalej komplikuje. Berie Krajčí vinu na seba? Pozrite, čo povedal v exkluzívnom vyjadrení pre denník Plus JEDEN DEŇ.


Video