Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Marek Krajčí

...

EXKLUZÍVNE Prehovoril odvolaný šéf NCZI: To, čo stvárajú na ministerstve, JE NEPRIJATEĽNÉ!

Čo sa to deje v Národnom centre zdravotníckych informácií (NCZI)? Úrad, ktorý je počas pandémie životne dôležitý, keďže má pod palcom prihlasovacie systémy na očkovanie či testovanie, mení šéfov ako na bežiacom páse. Toho posledného – Roberta Suju – odvolal v utorok minister zdravotníctva. Stalo sa tak deň po tom, čo si Suja zvolal tlačovku, na ktorej si neodpustil kritiku rezortu. Niečím podobným si pred časom prešiel aj jeho predchodca v úrade Peter Bielik. V rozhovore prezrádza, v čom je problém, prečo má rovnaký názor ako odvolaný riaditeľ Suja, ale aj to, či sa pripravuje samostatná Čakáreň na Sputnik V.

Humoristi si tento týždeň podali hlavne ministra financií Igora Matoviča a poslanca strany Za ľudí Juraja Šeligu. Ušlo sa aj ďalším politikom, no práve tieto dve známe koaličné tváre to schytali najviac.

HITOM internetu Matovič a Šeliga: PRASKNETE od smiechu aj z vtipov o Kiskovi a Pellegrinim

Humoristi nenechali na ministrovi financií Igorovi Matovičovi ani nitku suchú. Náklad, z ktorého vás bude bolieť brucho od smiechu schytal aj Juraj Šeliga, Veronika Remišová, Andrej Kiska, Peter Pellegrini a mnohí ďalší politici. Srandisti nezabudli ani na aféru moderátora Norberta Dolinského, vďaka ktorému je pre humoristov na srandu aj Ľuboš Blaha.

Marek Krajčí - budúci minister zdravotníctva

EXKLUZÍVNE Bývalý minister Krajčí konečne PRELOMIL MLČANIE: Prečo som podpísal iný Sputnik!

Po týždňoch mlčania konečne prehovoril! Bávalý minister zdravotníctva Marek Krajčí (47) je spolu s expremiérom Igorom Matovičom hlavným aktérom v kauze nákupu ruskej vakcíny. Hoci od pamätného vítania prvej zásielky na košickom letisku ubehli už dva mesiace, Sputnikom V doteraz nie je zaočkovaný ani jeden Slovák a celý proces sa ďalej komplikuje. Berie Krajčí vinu na seba? Pozrite, čo povedal v exkluzívnom vyjadrení pre denník Plus JEDEN DEŇ.


Video