Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Dôchodcovia

Občianske združenie Diera v systéme pomohli matkám získať spravodlivý dôchodok, teraz bojujú za všetkých seniorov. Na fotografii zľava Mária Beladič, Eva Klikáčová a Viera Kubicová. Zdroj: Lucia Benedikova

VIDEO Občianske združenie Diera v systéme apeluje na ministerstvo práce: Myslite na DÔCHODCOV!

Bratislava – Pomohli matkám získať spravodlivý dôchodok, teraz bojujú za všetkých seniorov! Občianske združenie Diera v systéme upozornilo ministerstvo práce, že finančnú pomoc štátu potrebujú aj dôchodcovia, na čo navrhovaný sociálny balíček nemyslí. Za štátnym tajomníkom Jurajom Káčerom prišli s konkrétnymi návrhmi.

Prekvapivé slová od dôchodcov: Toto pokrikovali po prezidentke Zuzane Čaputovej

Prekvapivé slová od dôchodcov: Toto pokrikovali po prezidentke Zuzane Čaputovej

Prezidentka Zuzana Čaputová tento týždeň úraduje z regionálneho pracoviska prezidentskej kancelárie v metropole východu v Košiciach. V utorok navštívila susedné krajské mesto Prešov. Predtým, ako sa stretla so županom Milanom Majerským a primátorkou Andreou Turčanovou sa pozdravila s obyvateľmi v centre mesta. Reakciu dôchodov si môžete pozrieť vo videu. Prekvapí vás rada, ktorú jej adresovali!

74. rokovanie vlády SR

Veľká dôchodková reforma: Naše penzie čakajú 4 ZÁSADNÉ ZMENY! Odkaz analytikov vás ŠOKUJE!

Dlho očakávaná a potrebná dôchodková reforma, ktorú tento týždeň schválila vláda, prináša viacero zmien a noviniek. Novela obsahuje zavedenie dôchodkového automatu, možnosť odísť do penzie po 40 rokoch práce aj rodičovský dôchodok. Analytikom sa však podoba, ktorú presadzuje minister práce, tak celkom nepozdáva. Pre mladých majú jednu dôležitú radu.


Video