Sociálnu sieť TikTok obletelo video, v ktorom sa dobrý samaritán podelil so svojím netradičným zážitkom z McDonaldu, píše spravodajský portál CNBC.

Josiah Vargas tvrdí, že si v rámci McDrive vyzdvihoval raňajky, keď si uvedomil, že personál mu cez okienko vydal viac, než si pôvodne objednal.

„Práve som bol v McDonalde a podali mi môj klobásový McMuffin a toto papierové vrecko,“ hovorí Vargas vo videu, ktoré má viac ako dva milióny pozretí a takmer 500-tisíc lajkov. Hneď potom používateľom TikToku odhalil obsah plastovej tašky – niekoľko priesvitných plastových vreciek plných peňazí, ktorých obsah Vargas odhadol na zhruba päťtisíc dolárov.

„A teraz to musím vrátiť, pretože som dobrý človek,“ povie vo videu Vargas rozhodne a vráti sa do prevádzky McDonaldu, kde hotovosť vráti. Nezabudne sa však žartovne opýtať, či zamestnanci náhodou takto neperú peniaze.

Personál bol dojatý a nesmierne vďačný, keď mu došlo, čo Vargas urobil a za jeho dobrý skutok sa ho rozhodol odmeniť. Nasledujúci mesiac si Vargas nebude musieť za svoje objednávky vôbec platiť a zamestnanci prihodili ešte malý bonus. „Keď som odchádzal, tak si ma ešte zavolali naspäť a dali mi 200 dolárov,“ ukončuje svoj príbeh poctivec.

Ďalšie dôležité správy

Po odchodu značky McDonald´s z ruského trhu vznikla náhrada v podobe prvého ruského reťazca s rýchlym občerstvením. Prvé reštaurácie otvorili v Moskve a jej okolí. Podoba „s mekáčom“, po ktorom reštaurácie s názvom Vkusno & tochka podedili takmer všetko, je zjavná.
Neprehliadnite

Ruský nástupca spoločnosti McDonald's žiada o ochrannú známku v Kazachstane