Na nové autá sa stále čaká

Výpadky dodávateľov spôsobili, že čakanie na nové auto sa značne predĺžilo. Pre tých, ktorí nechcú čakať a potrebujú vozidlo ihneď, prichádza Summit Motors Slovakia, importér značky Ford, s unikátnym projektom s vozidlami z druhej ruky. Preverené auto so zárukou má v ponuke len autá do veku maximálne 5 rokov, ktoré majú najazdených najviac 100 000 kilometrov a sú z dôveryhodných zdrojov.

Technický stav skontrolujú odborníci

Jazdené autá môžu mať veľa viditeľných ale aj skrytých chýb. Práve preto prechádzajú všetky autá v ponuke Preverené auto so zárukou až 100-bodovou technickou kontrolou. Tá zahŕňa preverenie servisnej histórie auta, kontrolu karosérie, stavu motora, prevodovky, podvozku a mnoho iného.
Vďaka tejto kompletnej kontrole si môže byť aj každý istý, že kupuje vozidlo v dobrom technickom stave, ktoré vydrží. Všetky autá sú na záver diagnostikované ešte aj elektronicky a okrem overenia funkcií prebieha aj aktualizácia softvérov.

Preverené vozidlá majú záruku navyše

Každé auto predané cez Preverené auto so zárukou získa celoeurópsku záruku na jeden rok. Novému majiteľovi zároveň pribudnú aj bezplatné asistenčné služby na dobu dvoch rokov a možnosť financovania s úrokovou sadzbou ako pri kúpe nového vozidla. Ak vám auto predsa len nesadne, do 30 dní ho môžete vymeniť alebo vrátiť, v prípade ak ste na ňom nenajazdili viac ako 1000 kilometrov.

V ponuke nájdete rôzne značky

Napriek tomu, že Preverené auto so zárukou je projektom importéra značky Ford, v ponuke sú aj konkurenčné značky ako Volkswagen, Škoda, Kia či Hyundai. Preverené autá so zárukou nájdete po celom Slovensku a ich počet pribúda každý deň. Plánom Summit Motors Slovakia je rozšíriť sieť fyzických predajní a ponúkať kvalitné služby online aj osobne.