Doba pandemická nám priniesla viacero výjavov absurdity politických návrhov. Nesporným víťazom tejto kategórie je nikto iný ako bývalý premiér a majster štátnej kasy Igor Matovič. Prejavom jeho neobmedzeného myšlienkového potenciálu je po novom aj očkovacia lotéria. V nedeľu sme mali tú česť byť svedkami premiéry tohto jedinečného marketingového osvietenia.

Na snímke podpredseda vlády a minister financií SR Igor Matovič počas tlačového brífingu na tému Sputnik V,  dosť bolo klamstiev v Bratislave 15. apríla 2021.
Neprehliadnite

Očkovacia lotéria – marketingovo celé zle. Matoviča čaká fiasko

Nápad mal možno ušľachtilý cieľ zvýšiť motiváciu na očkovanie, ale potom sa mal autor zamyslieť a poradiť. Takže sme sledovali slovenské spracovanie myšlienky a výsledok je v lufte. Žrebovacia relácia sprevádzaná kultúrnym programom a osobnými príbehmi pravdepodobne zasiahla srdcia televíznych divákov. Predovšetkým urazila ich elementárnu ľudskú dôstojnosť. V snahe presvedčiť národ o prospešnosti očkovania sa všetci daňoví poplatníci museli zložiť na festival gýču a zlého vkusu. 

Anketa
Myslíte si, že očkovacia lotéria bude mať vplyv na mieru zaočkovanosti Slovákov?
  • 5%
  • 95%

Aká krajina, taká lotéria

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa