Klienti Revolutu môžu po novom využiť rýchle platby, ktoré sa na účet v inej banke pripíšu v priebehu niekoľkých sekúnd. Keďže slovenské banky túto službu nepodporujú, nie je do nich okamžité platby ani možné poslať.

In this Friday, Dec. 8, 2017, photo, coins are displayed next to a Bitcoin ATM in Hong Kong. The launch of a U.S. futures contract for bitcoin on Sunday, Dec. 10, 2017, underscores the virtual currency's increasing mainstream acceptance, including in many parts of Asia, where it already has a wide following among speculators and investors. (AP Photo/Kin Cheung)
Neprehliadnite

Revolut umožní klientom priamo vlastniť kryptomeny. No ich používanie ešte viac obmedzí

Z bánk, ktoré svoje služby ponúkajú aj na Slovensku, podporuje okamžité platby už nemecká N26. Tá ich zatiaľ umožňuje len prijímať a nie posielať.

Na uskutočnenie rýchleho prevodu je potrebné mať v telefóne nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Revolut. Pri zadaní prevodu banka vždy uprednostní najrýchlejší možný spôsob platby. To znamená, že ak banka, do ktorej posielame peniaze, podporuje instatné platby, peniaze sa na účet pripíšu okamžite.

Môžu prísť aj poplatky

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa