Aplikácia, s ktorou budete mať o všetkom prehľad

Vďaka aplikácii, s ktorou budete mať prehľad nielen o tržbách, ale aj predaji jednotlivých položiek či skupín sortimentu. Lepšiu orientáciu získate aj o časovom rozmedzí predaja, ktorý si môžete nastaviť na základe hodín, ale aj konkrétnych dní.  Pokiaľ máte viacero prevádzok určite využijete možnosť sledovať ich tržby jednotlivo a to bez toho, že by ste museli byť na prevádzke prítomní. V prípade akéhokoľvek problému sa môžete kedykoľvek obrátiť na zelenú linku 0800 100 001, ktorú Markeeta ponúka v rámci svojich služieb.

Markeeta vám prinesie prehľad o predaji a ďalšie výhody

0800 100 001

Technické riešenia na výbornú

Vývoj eKasa systému Markeeta vychádzal predovšetkým z konkrétnych potrieb zákazníkov. V dôsledku čoho môžete očakávať kvalitu za nízku cenu a dostatočne dlhú záruku. Markeeta je novou generáciou systému SmartPOS, ktorý 20 rokov vyvíja spoločnosť Smart software a ekasa patrí do portfólia spoločnosti Solitea. Tento produkt so sebou prináša niekoľko výhod, pričom medzi najpríťažlivejšie patrí bonus 50 eur na inštaláciu.

Markeeta vám prinesie prehľad o predaji a ďalšie výhody

0800 100 001

Dáta v bezpečí a jednoduché používanie

Markeeta ponúka rýchlosť, stabilitu a zaručuje perfektne ladený software a hardware s bleskovou odozvou. Pritom sa ovláda jednoducho a dokáže ju bez ťažkostí používať každý, kto dokáže používať smartfón. Dôležitou súčasťou je aj 100 % zálohovanie dát a archivácia, ktoré spoločnosť ukladá do zabezpečeného cloudu. Nemusíte sa teda obávať, že o ne nešťastnou náhodou prídete. Súčasťou služby je aj nepretržitá technická podpora, ktorá je zákazníkom k dispozícii v prípade akéhokoľvek riešenia.

Markeeta vám prinesie prehľad o predaji a ďalšie výhody

Zdroj: www.markeeta.sk

Markeeta Pay - Kto sa potrebuje s eKasou pohybovať a kto potrebuje kompaktné riešenie na akceptáciu platobných kariet aj do budúcna.Akceptácia platobných kariet bude možná od 1. alebo 2. kvartálu roku 2020.