Xiaomi Buds 3T Pro

Štupľové slúchadlá od Xiaomi prinášajú v kompaktnom tele všetko, čo by ste od prémiového modelu čakali, ale za dostupnejšiu cenu.

Xiaomi Buds 3T Pro
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Buds 3T Pro

Buds 3T Pro sú v prvom rade o kvalite zvukového prenosu. Používajú dynamické meniče veľkosti 10 mm s DLC membránou a nechýba podpora Bluetooth 5.2 a kodeku LHDC 4.0 na prenos zvuku s vysokým bitrate. Mimochodom, podporované je aj spárovanie s dvoma zariadeniam súčasne. Takže ľahko prepnete medzi hovorom v telefóne a počúvaním hudby z notebooku.

Kvalitu zvuku ešte spríjemňuje funkcia aktívneho potlačenia okolitého hluku. ANC funguje v troch režimoch, od ľahkého pri prechádzke parkom až po hlbokého do vlaku. Alebo to necháte na automatiku, ktorá pomocou trojice mikrofónov inteligentne určí, v ako hlučnom prostredí sa nachádzate.

Xiaomi Buds 3T Pro
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Buds 3T Pro

Tieto len 4,9 gramov vážiace slúchadlá sú dizajnované pre pohodlné dlhodobé nosenie a s certifikátom odolnosti IP55 zvládnu aj vlhké prostredie. Čiže sú vhodné aj na športovanie. Na jedno nabitie vydržia zhruba 6 hodín a energia na ďalších 24 hodín je v dobíjacom puzdre, ktoré navyše podporuje bezdrôtové Qi nabíjanie. Prémiové slúchadlá Xiaomi Buds 3T Pro s aktívnym potlačením hluku sa bežne predávajú za cenu okolo 150 eur. Počas vianočných zliav do 18. decembra sa v oficiálnych predajných kanáloch budú dať zohnať len za 99 eur.

Xiaomi Watch S1

Smart hodinky pre tých, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či ich chcú využívať pri športovaní alebo hľadajú niečo vkusné a vhodné k obleku. Xiaomi Watch S1 disponujú elegantným strojčekom z nehrdzavejúcej ocele, v ktorom je osadený 1,43-palcový Amoled displej s rozlíšením 326 ppi a podporou funkcie always on. Odolnosť 5 ATM asi očakáva každý, ale použitie zafírového skla na ochranu displeja nie je také bežné a nájdete ho len v prémiových modeloch.

Xiaomi Watch S1
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Watch S1

Eleganciu alebo športového ducha môžete meniť na počkanie vďaka možnosti prepínania medzi viac ako 200 ciferníkmi.

Pre aktívnych používateľov displej zobratí nie iba tep srdca či prejdené kroky, ale aj úroveň SpO2 či kvalitu spánku. A tiež notifikácie alebo upozornenie na prichádzajúci hovor, ktorý pri spárovaní s mobilom vybavíte priamo cez hodinky. Watch S1 dokážu detegovať a merať 117 fitnes režimov a 19 profesionálnych druhov športu. Duálny GPS systém ako aj gyroskop, akcelerometer a ďalšie senzory dajú pozor na presné zaznamenanie, koľko ste toho nabehali, kde presne a pri akej záťaži.

Xiaomi Watch S1
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi Watch S1

Výhodou vlastného operačného systému je výborná optimalizácia a výdrž pri bežnom používaní 12 dní, prípadne v šetriacom režime až 24 dní. Tieto hodinky v hodnote okolo 230 eur môžete vo vianočnej akcii u oficiálnych predajcov Xiaomi kúpiť len za 165 eur.

Xiaomi 12T Pro

Najnovšia vlajková loď od Xiaomi môže vytvárať dojem, že ide  o lepšiu strednú triedu. Napovedá tomu cena avšak výbava prekračuje očakávania.. Model 12T Pro totiž  výrazne vylepšuje jarného predchodcu.

Xiaomi 12T Pro
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi 12T Pro

Amoled displej so 120 Hz a podporou Dolby Vision aj HDR10+ je už vcelku očakávaná záležitosť. Obrazovka má 6,67 palca a 2K rozlíšenie. Ale menej bežné je, že ho poháňa Snapdragon 8+ Gen 1, stále ešte najvýkonnejší procesor v Android segmente. V kombinácii s 8 GB operačnej pamäte tak máte v ruke jeden z najsvižnejších smartfónov na trhu, ktorý sa nezapotí pri žiadnej aplikácii.

Druhou výraznou črtou je veľká 5 000 mAh batéria s podporou až 120W nabíjania. To znamená výdrž na viac ako náročný pracovný deň. V prípade extra náročného dňa potom stačí pár minút v nabíjačke a fungujete celé hodiny ďalej. Na plné nabitie postačuje len 19 minút.

A do tretice je to 200 Mpix primárny fotoaparát, ktorý  v kombinácii s veľkosťou snímača, kvalitou optiky a tiež softvérovým zázemím pomáha zaznamenať naozaj profi fotografiu či video.

Xiaomi 12T Pro
Zdroj: Xiaomi
Xiaomi 12T Pro

Celkovo tak ide o smartfón pre každého, kto očakáva extrémny výkon, výdrž aj skvelé fotografie za prijateľnú cenu. Xiaomi 12T Pro sa predáva za 799 eur.

Využite vianočnú akciu

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo www.mi-store.sk a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5.12. do 18.12. prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny.