Po tom, čo spoločnosť OpenAI predstavila svojho četbota s umelou inteligenciou (AI) ChatGPT, sa o túto technológiu začala výraznejšie zaujímať nielen odborná, ale aj laická verejnosť. Dôvodom sú najmä jej schopnosti, ktoré sú využiteľné v mnohých odvetviach. Jednou z nich je aj písanie rôznych článkov či príspevkov. Z toho dôvodu už na trhu vzniklo niekoľko platforiem, ktoré slúžia ako detektor na odhalenie plagiátov pochádzajúcich od umelej inteligencie.

Originál bez človeka

Škrt cez rozpočet sa im však rozhodol spraviť slovenský startup iERP, ktorý vznikol v roku 2019. Firma sa špecializuje na implementáciu softvérových riešení pre riadenia podnikových procesov a automatizáciu podnikových operácií. Startup okrem iného vytvoril softvér BlogAsistent, ktorý využíva silu aktuálne najmodernejšieho a najvýkonnejšieho modelu umelej inteligencie GPT-4.

Nástroj umožňuje marketingovým odborníkom, agentúram, ale aj bežným používateľom veľmi rýchlo vytvárať SEO články krátkeho aj dlhého formátu, ktoré sú napísané tak, že ich nedokážu odlíšiť od obsahu tvoreného človekom ani špecializované detektory umelej inteligencie. Článok sa dokáže prispôsobiť konkrétnym kľúčovým slovám a témam zadaným používateľom, čím vytvára originálny obsah bez rizika označenia za plagiát.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa