Dokonalý asistent na dlhých cestách

Rastúce ceny paliva, rozdiely v mýte a v dopravných predpisoch medzi jednotlivými krajinami, ako aj nutnosť spracúvať množstvo účteniek v rôznych jazykoch, to všetko je pre malých aj veľkých cestných nákladných dopravcov nemalá záťaž. Okrem toho musia mať vodiči so sebou hotovosť na zaplatenie paliva a mýta v niekoľkých menách, čo znamená nemalé problémy s cash flow, ako aj s bezpečnosťou vodičov na cestách.

Eurowag však našťastie ponúka riešenie týchto „cestných prekážok“, ktorým sú palivové karty. Bezpečné bezhotovostné platenie, výhodné ceny na viac než 15 000 čerpacích staniciach po celej Európe, zjednodušené platenie mýta v 26 krajinách a jednoduchá fakturácia pre ľahšiu správu pokladničných dokladov, to je len niekoľko z mnohých výhod palivovej karty Eurowag.

Výhody pre celú flotilu

Nech už máte firmu akejkoľvek veľkosti, Eurowag vám ponúka vždy tú správnu palivovú kartu pre vaše potreby. Veľké a stredné dopravné firmy môžu využiť kartu na platenie paliva a mýta bez poplatkov, ďalej plánovanie trás v mobilnej aplikácii Eurowag a tiež rôzne služby partnerov, ako sú opravy vozidiel a čistenie cisterien – všetko v jedinej karte Eurowag ONE. Táto karta je postavená ako moderné platobné riešenie a prináša úplnú kontrolu nad všetkými transakciami, prvky proti zneužitiu a klientsky portál s ľahkou obsluhou. Klienti Eurowag ONE môžu ďalej využívať profesionálne finančné a daňové služby, ktoré im pomáhajú zaistiť vo firme zvýšenie cash flow aj likvidity.

Menšie firmy s flotilou dodávok môžu namiesto toho využiť predplatenú palivovú kartu s pevným limitom, ako je karta Eurowag EASY. Držiteľ karty na ňu môže doplniť finančné prostriedky ľahko online, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov a príplatkov, a môže využívať širokú sieť platobných miest Eurowag a tankovať za výhodné ceny aj bez nutnosti bankových záruk.

Či už sa pre vaše podnikanie hodí jeden, alebo druhý variant, obidve opísané palivové karty zaisťujú bezpečné bezhotovostné platby (vo viacerých rôznych menách), zjednodušenú mesačnú fakturáciu s výpisom všetkých transakcií vykonaných na každej z platných kariet a navyše aj výhodné ceny palív po celej Európe. Naša neustále rastúca sieť platobných miest zahŕňa viac než 15 000 čerpacích staníc, ktoré ponúkajú konvenčné aj alternatívne palivá.

Ľahko zriadite a už nikdy nepustíte z ruky

Na zriadenie karty stačí jednoducho vyplniť kontaktný formulár. Potom sa s vami spojí obchodný zástupca Eurowag, ktorý s vami preberie vaše potreby a odporučí ten najvhodnejší produkt.

Pri kartách s odloženou splatnosťou (postpaid cards) urobíme finančnú analýzu vašej firmy, pozrieme sa na vaše posledné výsledky a na aktuálny vývoj a po overení všetkých informácií vám nastavíme kreditný limit. Pri predplatených kartách vám na základe priemernej spotreby, typu vašich vozidiel a používaného mýtneho systému pomôžeme stanoviť vhodný limit pre nákupy palív a tiež výšku zloženej zálohy (depozitu) na mýto.

Po vydaní nových palivových kariet (do 14 dní) už môžete začať využívať všetky vyššie opísané výhody a k nim navyše aj nepretržitú zákaznícku podporu (24/7), používateľsky príjemný klientsky portál a mobilnú aplikáciu a tiež bezpečnejšie platby s možnosťou zamykania kariet a geolokácie. Požiadajte o kartu ešte dnes a ihneď pochopíte, prečo si palivové karty Eurowag zvolilo za najlepší spôsob platenia už viac než 15 000 zákazníkov.