Päťhviezdičkový komplex je už takmer vypredaný. „Na projekte sa aktuálne dokončuje strecha a začalo sa s osádzaním okien. Predaj máme aktuálne na úrovni 91 percent a rokujeme s ďalšími potencionálnymi klientmi,“ hovorí pre TREND Reality Tomáš Púček, majiteľ realitnej kancelárie Residence.

Najväčší hotel v Tatrách dokončuje strechu. Rezort otvorí brány budúcu zimu

V celom rezorte by malo byť päť luxusných penthousov s rozlohou od 200 do 600 metrov štvorcových a ďalších 18 nadštandardných rohových apartmánov.

Komplex bude mať 54 štandardných hotelových izieb a 104 štúdií, ktoré budú mať jednu až päť spálni.

Rozsiahly rezort začali stavať pri Vrbickom plese presne pred dvomi rokmi. Vtedy investori dúfali, že projekt dokončia na začiatku tohto leta. Dnes hovoria o zime budúceho roka. O celom projekte informoval TREND ako prvý ešte začiatkom roka 2016.

Condo hotel

Hotel mal byť pôvodne striktne rozdelený na hotelovú a na rezidenčnú časť. Nakoniec túto predstavu investor upravil. „V projekte využijeme nový systém, ktorý v takom rozmere nie je na Slovensku realizovaný. Vo svete je známy pod menom Condo Hotel. Zákazník si kúpi apartmán a môže ho buď využívať, alebo ho nechá prenajímať a stane sa súčasťou hotela,“ vysvetľoval koncom minulého roka pre TREND Reality konateľ spoločnosti Damian Jasná Marcel Imrišek.

Najväčší hotel v Tatrách dokončuje strechu. Rezort otvorí brány budúcu zimu

Prevádzkovateľ budovy budúcemu majiteľovi garantuje, že sa nemusí starať o apartmán, ak ho bude prenajímať. Dokonca to zahŕňa modernizáciu v rovnakom čase ako hotelové izby. Takéto apartmány budú zariadené v štýle celého hotelového zariadenia. Keďže ide o päťhviezdičkový komplex s vysokými štandardmi, malo by sa to majiteľovi vyplatiť.

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa