Za startupom Adam stoja Roman Sysel a Jakub Dvořák, ktorí boli pri tom, keď sa rozbiehal estónsky startup Bolt. Úspech Boltu ich motivoval, aby prišli s vlastnou myšlienkou modernizácie remesiel. Zatiaľ vytvorili platformu, ktorá prepája zákazníkov s overenými maliarmi. Tí vykonajú maľbu už v nasledujúci deň od objednania za transparentnú a vopred stanovenú cenu.

„Všetci maliari sú dôsledne overení. Spolupracujeme len s tými, ktorí majú pozitívnu spätnú väzbu od zákazníkov. Maliarom zasa ponúkame možnosť robiť len to, čo im ide najlepšie a čo im vynáša peniaze, teda maľovanie. O celú administratívu, komunikáciu so zákazníkom či fakturáciu sa postaráme my. Vďaka úspore času dokážu ponúknuť lepšie ceny,” vysvetľuje princíp fungovania J. Dvořák, spoluzakladateľ Adama.

Bratia Hermanovci so svojimi spolupracovníkmi a certifikáciou
Neprehliadnite

Slováci z Powerful Medical sú prví na svete. Ich umelá inteligencia získala certifikáciu

Digitalizácia ďalších remesiel

V Česku, kde Adam zahájil svoje služby, má pozitívne ohlasy. Každý týždeň láme rekordy v počte prijatých zákaziek a už sa dokázal dostať aj do kladnej hrubej marže. Za krátky čas v celej krajine spustili servis, ktorý už aj dosiahol svoj cieľ, ktorým je zaistiť kvalitného maliara, ktorý príde a maľuje už na druhý deň od objednania.

V súčasnosti v Česku disponujú s databázou, ktorá obsahuje viac ako sto partnerských maliarov a firiem, ktoré majú za sebou viac ako tisíc zrealizovaných zákaziek.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa