Hoci pri oznamovaní najnovšej masívnej investície nemeckého koncernu Volkswagen na Slovensku nebola priamo reč o rozširovaní podniku, aktuálne informácie však naznačujú opak.

Na snímke zamestnanci automobilky Volkswagen Slovakia a.s. odchádzajú z práce po obnovení výroby v Bratislave 20. apríla 2020. Bratislavský Volkswagen od pondelka po niekoľkotýždňovej prestávke čiastočne obnovil výrobu automobilov. Bratislavský závod rozbehol v jednozmennej prevádzke za prísnych opatrení jeden zo segmentov vyrábajúcich SUV vozidlá. Firma prerušila výrobu 17. marca 2020 pre aktuálnu krízovú situáciu v súvislosti s novým koronavírusom. Automobilka sa rozhodla prerušiť výrobu aj z
Neprehliadnite

Volkswagen v Bratislave si trúfa dohnať stratenú výrobu. S nedostatkom čipov ale stále zápasí

Ako avizuje najnovší zámer spoločnosti Volkswagen Slovakia, najväčší výrobný podnik v krajine, ktorý predstavil úradom, Nemci v podniku počítajú po novom aj s výstavbou. Tá sa však bude realizovať len v rámci súčasného podniku.

Výrazná expanzia

Expanzia podniku pri hlavnom meste by sa mala týkať rozšírenia haly karosárne. Podnik podľa zverejneného zámeru plánuje výstavbu nového objektu, ktorý je navrhnutý ako prístavba k už existujúcej hale H1.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa