Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

Týždenník TREND - Archív

Archív čísel

Kto tu fajčí crack
Technológie 30.8. 2012 16:34

Kto tu fajčí crack

Názor | Spor Apple vs. Samsung, Samsung vs. Apple bude mať podstatne väčšie dôsledky, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať

Digitálna zastávka
Trend archív 30.8. 2012 12:32

Digitálna zastávka

Jedna z najštýlovejších WiFi zón vo verejnom priestore sa toto leto objavila v Paríži. Jej autorom je francúzsky dizajnér Mathie Lehanneur

Obchodné centrá: zabávajte nás!
Trend archív 30.8. 2012 12:31

Obchodné centrá: zabávajte nás!

Po dlhých rokoch strávených bezprizorným potulovaním sa z obchodu do obchodu a neustálym skúšaním nového oblečenia sa Slováci učia novému spôsobu nakupovania. Medzi regály plné tovaru zablúdia pred pracovným obedom, po ktorom nasleduje prechádzka po promenáde, vybavenie e-mailov v kaviarni a napokon si oddýchnu na simulátore pretekárskeho auta. Od obchodných centier čakajú aj zábavu, tie im ju zatiaľ dávajú na Slovensku len v malom.

Dôležitý krok k digitalizácii upínania nástrojov: vďaka iTENDO² majú používatelia priamočiary spôsob monitorovania svojich obrábacích procesov.
PR článok
Biznis dnes 0:00

Digitalizácia pri 30 000 otáčkach

Prechádzky od stánku k stánku, rozhovory s odborníkmi, dotýkanie sa produktov a prezeranie si produktov v akcii. To všetko bolo možné opäť na EMO v Miláne. Popredný veľtrh pre kovoobrábanie ponúkol možnosť medzinárodného priemyselného podujatia od 4. do 9. októbra 2021.