Firma predstavila najnovšie produkty na virtuálnej konferencii Life Unstoppable. Samsung uviedol herný monitor Odyssey G55, nový tablet, inteligentný fitness náramok či šikovný projektor. Rad prišiel aj na zariadenia do domácnosti, medzi ktorými nechýbala klasická chladnička s technológiou SpaceMax, rad chladničiek Bespoke či práčka a sušička s inteligentným systémom učenia a autonómnej komunikácie.

„V tomto roku sa náš vzťah k technológii úplne zmenil spôsobom, aký nikto nečakal,“ vyhlásil Benjamin Braun, marketingový riaditeľ Samsung Europe. „V Samsungu tieto zmeny nielen vítame, ale robíme aj ďalší krok – pri inováciách premýšľame o budúcnosti. Neustále sa snažíme vyvíjať a vyrábať prevratné technologické novinky a najlepším spôsobom, ako predstaviť naše nové modelové rady, je práve táto zásadná virtuálne udalosť,“ povedal.

Projektor pre domáce kino

Nový projektor od Samsungu s názvom The Premiere dokáže z domácnosti urobiť kino. Je k dispozícii vo verziách s maximálnou uhlopriečkou 120 a 130 palcov (305 a 330 cm) a pritom šetrí priestor vďaka minimalistickému dizajnu. Do výbavy patrí výkonný vstavaný basový woofer, podpora priestorového zvuku Acoustic Beam a špičková technológia trojitého lasera, vďaka ktorej sa zákazník môže tešiť na obraz v rozlíšení 4K.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa