Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Vladimír Pčolinský

Peter Kysel

Kauza Pčolinský pokračuje: Dozorový prokurátor prípadu Kysel dostal poriadnu príučku!

Zrušenie obvinenia bývalého šéfa SIS Valdimíra Pčolinského (43) rozhádalo takmer všetkých. Od politikov, cez odborníkov, až po Generálnu prokuratúru (GP) s Úradom špeciálnej prokuratúry (ÚŠP). No to, ako v otvorenom liste "zvozil" dozorového prokurátora prípadu Petra Kysela jeho bývalý nadriadený Jaroslav Kozolka, už predčilo naozaj všetko.

Obžalovaný Dušan Kováčik na Špecializovanom trestnom súde.

ŠOKUJÚCI priebeh súdu s Kováčikom: Jeho bývalý šéf mu môže PORIADNE ZAVARIŤ!

Špecializovaný trestný súd v Pezinku má dnes na programe desiaty deň hlavného pojednávania s obžalovaným Dušanom Kováčikom. Predvolaný bol takáčovec Matej "Zemák" Zeman, ale ten je stále v Chorvátsku na úteku. Ktovie, možno nás na pojednávaní opäť prekvapí niekto, ako expremiér Robert Fico. Ten sa prišiel nedávno pozrieť na výsluch už odsúdeného kajúcnika Csabu Dömötöra.

P1D: VLADIMÍR PČOLINSKÝ

ŠOK v kauze Pčolinský: Skutok sa mal dohodnúť, kedy to NEBOLO MOŽNÉ!

Zbavenie obvinení bývalého šéfa SIS Vladimíra Pčolinského (43) bolo prekvapujúce pre celú spoločnosť. Avšak podľa najnovších uniknutých informácií, pre jeho advokátov určite nie. Rozhodnutie o zrušení obvinenia, ktoré napísal námestník generálneho prokurátora Jozef Kandera, totiž poukazuje nielen na závažné procesné pochybenia, ale aj na obrovské rozdiely medzi výpoveďami kajúcnikov exriaditeľa Kriminálneho úradu Finančnej správy Ľudovíta Makóa (44) a exnámestníka SIS Borisa Beňu.


Video

Rose Familly Office - zľava Martin Valach, Dana Nemčíková, Jaroslav Ružička a Rudolf Rentsch.
Sponzorované
Financie dnes 0:01

Život s ROSE Family Office

Rodiny, ktoré disponujú väčším majetkom majú pestrý, zaujímavý a niekedy aj jednoduchý život. Takýto život so sebou prináša ale aj značnú zodpovednosť, ktorú si väčšina ľudí nevie ani len predstaviť #weknowhow