Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Igor Rattaj

V Bešeňovej to počas tohto víkendu poriadne žilo. Bohatý program, krásne ženy a nádherné outfity. Výborné jedlo i nápoje.

Počas víkendu viedli všetky cesty na Liptov: Zamierili tam aj Vlhová, Nemec i sestry Nízlové

Liptov žije v týchto dňoch vodnou zábavou, mimoriadny v danom smere bol tento víkend, kde sa uskutočnil v poradí už IV. ročník veľkolepého otvorenia letnej sezóny v známom kúpalisku pod Tatrami. Každý bez ohľadu na vek si tu mohol prísť na svoje. Vrcholom bola sobota, keď zábavou nabitý program nedovolil nikomu nečinne sedieť. S pribúdajúcimi hodinami zábava gradovala.

Tatralandia. Aj vodné parky pripravili pre návštevníkov zaujímavé zľavy.

Viac lyžovačky, menej obmedzení: Lyžiarske strediská prechádzajú na iný režim fungovania 

Nový režim! Ďalšie zmeny v podmienkach fungovania pre cestovný ruch. Od 19. januára sa podľa upravených proticovidových opatrení do lyžiarskych stredísk dostanú aj otestovaní lyžiari, hoteloví hostia sa musia pripraviť na režim OP+, v ktorom budú zvýhodnení zaočkovaní klienti s booster dávkou. Hotely, vodné parky aj lyžiarske strediská chcú popritom zabojovať o klientov zvýhodnenými ponukami.

Atmosféra na Štrbskom Plese bola výborná.

V Tatrách začala zimná sezóna: Turisti chválili trate, kritizovali však kontroly a opatrenia

Štrbské Pleso počas tohto víkendu ožilo po dlhom čase pravým turistickým a športovým ruchom. Počasie bolo ako na objednávku. Zatiaľ čo v podhorí a na diaľnici vodiči mali problém pre hmlu prečítať smerové tabule, tatranské končiare sa kúpali v lúčoch slnka. V areáli pod mostíkmi sa realizovali bežkári všetkých vekových kategórií, na troch zjazdovkách zasa lyžiari a snoubordisti, v mieste dojazdu bol raj malých sánkarov.

...

Známy finančník a „šéf Tatier“ Igor Rattaj si nedal servítku pred ústa: OSTRÁ kritika opatrení!

Čiernych okresov z týždňa na týždeň pribúda a zatvárajú sa tak stovky prevádzok. Očkovaní sa cítia oklamaní, lebo nemôžu ísť do reštaurácie rovnako ako neočkovaní, aj keď boli zodpovední. Na poplach bijú aj majitelia reštaurácií, hotelov, fitnescentier či akvaparkov. Známy biznismen s lyžiarskymi strediskami Igor Rattaj v rozhovore otvorene priznal, že opatrenia nemajú logiku. Kritizuje vládu, že cestovnému ruchu doma nepomáha a ľudí aj tak neodradí pred dovolenkami v zahraničí.


Video