Predplatiť TREND
Predplatiť TREND

#Marián Viskupič

Poslanci Národnej rady (NR) SR začali v stredu popoludní rokovanie mimoriadnej schôdze k odvolávaniu ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO). Inicioval ju opozičný Smer-SD. Opozícia mu vyčíta medializované informácie o jeho údajnom priamom zasahovaní do

Matovič: Pomoc rodinám sa mierne upraví. POZRITE sa, čo vymyslel minister financií

Balík pomoci rodinám, ktorý plánuje minister financií Igor Matovič (OĽANO) predložiť budúci týždeň v stredu (18.5.) na rokovanie vlády, sa mierne upraví. Prídavok na dieťa by sa mal od budúceho roka zvýšiť na 50 eur, namiesto pôvodne predstavených 40 eur. O rovnakých desať eur sa zníži príspevok na služby deťom, tzv. "krúžkovné", z pôvodných 60 eur na 50 eur.

Matovič vs. Sulík - predvolebný ring

Rozpúta sa ďalšia VOJNA v koalícii? ŠOKUJÚCE závery koaličnej rady a TVRDÝ ODKAZ odborníka!

Prešiel iba rok a koalícia je opäť v obrovských problémoch! Už druhýkrát od parlamentných volieb v roku 2020 sa vláda otriasa v základoch. Tentoraz je hlavným dôvodom finančná pomoc rodinám z dielne ministra financií Igora Matoviča (48). S tým je však spojené aj zvyšovanie daní, čo SaS Richarda Sulíka (54) rázne odmieta. Je tak namieste otázka, či sa schyľuje k ďalšej veľkej kríze alebo dokonca k samotnému rozpadu koalície.


Video